Ситуація почне змінюватися на користь ЗСУ: Астролог дав прогноз, коли буде перелом на фронті

Україна має пройти важкий шлях у війні з Росією, перелом на фронті можливий лише у червні-липні-серпні, але процес буде повільним. Від української влади та армії потрібно багато зусиль, щоб зупинити ворога. Про це заявив астролог Дмитро Уранус. За його словами, загроза ракетних ударів по Львову та області збережеться до 30 травня, передають Патріоти України.

"У картах молодика (30.04) та повні (16.05) лінії напружених аспектів Марса проходять по Львівській області. Якщо накласти карти одну на іншу, то виходить, що по тому самому регіону вони проходять двічі на місяць. Це даремно не минеться. Орки будуть обстрілювати ракетами Львівську область, як би нам цього не не хотілося... Потрібне значне посилення ППО в цьому регіоні", – зазначив він.

Астролог додав, що лінія Марса також проходить біля Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, що свідчить про високу ймовірність ракетних ударів по об'єктах Західної України. "Друга половина травня і початок червня – це буде найважчий і найжорстокіший період цієї війни. Задля досягнення своїх цілей ворог піде на все, на будь-які жертви, на будь-які хитрощі, підступність та воєнні злочини. Незважаючи на все це, Україні треба вистояти, і вона вистоїть", – підкреслив Уранус.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Чуйка" їх ніколи не підводить: Названо знаки зодіаку, у яких дуже добре розвинена інтуїція

субота, 4 лютий 2023, 8:54

Деякі люди мають дуже добре розвинену інтуїцію, яка допомагає їм передбачити майбутні події. Завдяки своєму шостому чуттю їм вдається уникнути багатьох небезпек, передають Патріоти України. Окрім того, у кризових ситуаціях до них часто дослухаються люд...

Попереду неприємності: На ці знаки зодіаку чекають урагани зі скандалів і сліз на цих вихідних

субота, 4 лютий 2023, 7:36

Перші вихідні лютого принесуть чимало неприємностей для представників двох знаків зодіаку. Справжні урагани зі скандалів та сліз обрушаться на них. Кому варто чекати на біду і готуватися до неприємностей - читайте нижче, передають Патріоти України. Аст...