Ситуація почне змінюватися на користь ЗСУ: Астролог дав прогноз, коли буде перелом на фронті

Україна має пройти важкий шлях у війні з Росією, перелом на фронті можливий лише у червні-липні-серпні, але процес буде повільним. Від української влади та армії потрібно багато зусиль, щоб зупинити ворога. Про це заявив астролог Дмитро Уранус. За його словами, загроза ракетних ударів по Львову та області збережеться до 30 травня, передають Патріоти України.

"У картах молодика (30.04) та повні (16.05) лінії напружених аспектів Марса проходять по Львівській області. Якщо накласти карти одну на іншу, то виходить, що по тому самому регіону вони проходять двічі на місяць. Це даремно не минеться. Орки будуть обстрілювати ракетами Львівську область, як би нам цього не не хотілося... Потрібне значне посилення ППО в цьому регіоні", – зазначив він.

Астролог додав, що лінія Марса також проходить біля Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, що свідчить про високу ймовірність ракетних ударів по об'єктах Західної України. "Друга половина травня і початок червня – це буде найважчий і найжорстокіший період цієї війни. Задля досягнення своїх цілей ворог піде на все, на будь-які жертви, на будь-які хитрощі, підступність та воєнні злочини. Незважаючи на все це, Україні треба вистояти, і вона вистоїть", – підкреслив Уранус.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне - дожити до серпня: Астрологи розповіли, коли закінчиться ескалація на фронті та ракетні обстріли

середа, 29 червень 2022, 7:59

Незважаючи на бажання українців вигнати ворога зі своєї країни, переломний момент у війні настане ще не скоро. Таким прогнозом поділилася астролог Ганна Карпєєва в ефірі програми "Ранок з Україною", передають Патріоти України. За її словами, наприкінці...

Молодик принесе справедливе покарання винним у війні в Україні: Астролог назвала у своєму прогнозі терміни

вівторок, 28 червень 2022, 19:59

У липні поточного року Молодий місяць принесе справедливе покарання та навіть смерть винним в агресії проти України. Про це повідомляє астролог Олександра Івашина в Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в країні, яка загарбує чужі терито...