Таролог назвала міста, які можуть бомбити окупанти найближчим часом (відео)

Попри те, що російські окупанти стріляють в різних напрямках, таролог Олена Бюн назвала населені пункти, які найближчим часом опиняться в небезпеці. Про це вона розповіла у своєму YouTube-блозі. Олена уточнила, що небезпеку чекає місто Дніпро і Дніпропетровську область, передають Патріоти України.

"Мости, залізничні станції - все, що пов'язано з транспортом і транспортними розв'язками, в небезпеці. Який раз карти попереджають Дніпро про те, що є загроза місця з чимось пальним, з місткостями. Неспокійна ситуація, ілюзорна помірність", - розповіла таролог.

Також фахівець закликала жителів Дніпра, Рівненщини, Житомирщини та Ужгорода бути вкрай пильними найближчим часом і не ігнорувати повітряну тривогу, оскільки великий ризик небезпеки з повітря.

Жителів перерахованих регіонів Олена Бюн також просить уникати людних місць. "Уникайте скупчення великої кількості народу. Начебто такого нічого тут немає, але випадають карти попередження", - уточнила фахівець.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пророцтва відомої грузинської провидиці на 2022 рік могли стосуватися Запорізької АЕС

субота, 13 серпень 2022, 18:29

Грузинська провидиця Лела Какулія у травні 2022 року передбачала певні події на території України, наслідки від яких затьмарять чорнобильську катастрофу. Ці слова можуть стосуватися нинішньої ситуації навколо Запорізької АЕС, зазначають Патріоти Україн...

Із 13 до 17 серпня треба бути обережними: Таролог дав прогноз по найнебезпечніших містах в Україні

субота, 13 серпень 2022, 15:00

Таролог та екстрасенс Роман Шептицький попередив про підвищену загрозу в західних регіонах України у період з 13 до 17 серпня та назвав найнебезпечніші міста з регіонами. Такий прогноз він зробив на своєму YouTube-каналі, розклавши карти, передають Пат...