Теракти і вибухи: Екстрасенс назвав дату, коли шість областей будуть у небезпеці

Відомий український екстрасенс Роман Шептицький зробив прогноз щодо війни на найближчий тиждень. Так, згідно з картами, росіяни до 19 лютого намагатимуться тиснути з усіх боків, бо знають - Україна чекає на поставки переможної зброї, передають Патріоти України.

За словами Шептицького, найбільш сильними загострення будуть в Донецькій і Луганській областях - зараз ці регіони перетворилися на справжнє "пекло" через наступ з боку російських окупантів.

Не виключено тиск загарбників на Запорізькому напрямку. У Харківській, Сумській та Чернігівській областях можуть бути роботи диверсантів.

"П'ятірка мечів говорить також про посилену загрозу обстрілів. Десь ворог знову накопичує сили. Тиснути буде з усіх боків", - уточнив Роман. Якщо дивитися детальний прогноз на кожен день тижня, на четвер, 16 лютого, випадає аркан смерті і карта "тяжкий вантаж".

"Буде певний тиск, порожні розмови з боку Росії. Вони можуть говорити що нам робити, куди нам потрібно рухатися і як чинити. Як то кажуть, будуть дурні вказівки. У цей день атмосфера буде особливо напруженою. Не виключено, що в деяких локаціях буде особлива загроза, пов'язана з терактами і вибухами. Це все пов'язано із загрозою життю для мирного населення", - пояснив Шептицький.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Життя кардинально зміниться: Які важливі події принесе жовтень знакам зодіаку

субота, 30 вересень 2023, 11:30

Після повного місяця, що зійде на небі сьогодні, життя багатьох знаків Зодіаку почне змінюватися, вважають астрологи, передають Патріоти України з посиланням на Chatelaine. У когось зміни торкнуться особистого життя, комусь доведеться розлучитися з чим...

Який ваш природній дар за датою народження? Дізнайтесь просто зараз!

субота, 30 вересень 2023, 8:12

Кожного з нас природа наділила певними здібностями, реалізація яких і забезпечує наш життєвий успіх! Безталанних людей не буває, передають Патріоти України. Однак далеко не у кожного здібності виявляються ще в юності – багато людей усвідомлюють своє пр...