Труситимуть всю країну: Астролог назвала найбільш фатальні дні для України в лютому

Війна в Україні може закінчитися уже в цьому році, але найближчі місяці буде трусити країну дуже сильно. Астролог Ангеліна Вакулина каже, що для України починається найважливіший цикл прямо з цього тижня, передають Патріоти України.

"З'єднання з Плутоном, який зараз знаходиться в останніх градусах Козерога, глибоко нас трансформує, особливо через кризові ситуації. Поки Плутон перебуває в Козерозі, 23 березня 2023 року він перейде в знак Водолія. Потім повернеться в знак Козерога. Це буде 11 червня 2023 року. У 2024 році він теж буде, то заходити у Водолія, то повертатися в знак Козерога. Остаточно перейде в знак Водолія 19 листопада 2024 року. Тому і 2023, і 2024, особливо сильно позначаться на представниках влади", - сказала астролог, передає Главред.

За словами астролога, до кінця 2024 року дуже все сильно зміниться. "Козеріг - це жорстка структура, дуже авторитарна позиція. А значить, буде падати влада, летіти голови, створюватися нові союзи між державами! Нас чекає щось абсолютно нове. Перевороти, революції, свобода. Нас чекає критичне становище, яке символізує жорсткий тиск на все людство. Природні катаклізми, проблеми з повітрям і диханням. Жорсткі обмеження того, що має бути вільним, а також загальну підвищену тривожність", - прогнозує Вакуліна.

Коли закінчиться війна в Україні

"Військові дії закінчаться в цьому році, за правильним сценарієм до літа. Воєнний стан протягнуть до 2024 року", - сказала астролог. Також астролог попередила, що Україну чекають в найближчі місяці масові обстріли.

"Для України починається найважливіший цикл прямо з цього тижня! Напруга буде зростати. Але і прорив трапиться на нашу користь. Починається гострий транзит. Військові дії зараз розворушать активно. Сюрпризи та несподіванки. Все спонтанно і досить напружено. По всіх фронтах. До 10 лютого можуть в односторонньому порядку скасовуватися домовленості", - сказала Вакуліна, пише Главред.

Окупанти труситимуть всю країну. За словами Вакуліної, з 18 до 23 лютого буде найнеприємніший період для нашої країни. "Підвищена травмонебезпека в ці дні. Небезпека з повітря. Знову ж таки несподівано можуть бути "прильоти" без сирен", - каже астролог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Основний дохід - реклама в Instagram: Дружина Павліка вразила сумою, яку заробляє щомісяця

середа, 29 березень 2023, 12:53

Дружина співака Віктора Павліка - блогерка Катерина Реп'яхова – розповіла про свій заробіток, передають Патріоти України. Загалом, кошти Каті приносить фотоблог, де у неї чимало рекламних інтеграцій. На місяць зірка Мережі може заробити від 150 до 200 ...

"Є ризик смерті великої кількості людей": Астролог вказав найнебезпечніший день квітня 2023 року

середа, 29 березень 2023, 10:30

Відомий астролог Влад Росс спрогнозував, що у квітні 2023 року найнебезпечнішим буде один день - 20 квітня. Є ризик загибелі великої кількості людей. Але напруженими і тривожними будуть ще кілька днів до цієї дати і кілька – після неї, йдеться у гороск...