Це може здивувати! Дізнайтесь про ваш магічний дар за датою народження

Відповідно до нумерології, ваша дата народження не випадкове число. Вона може розповісти багато про те, які магічні здібності піднесла вам доля. Немає значення, чи вірите ви в магію чи ні. Містична сила прихована у кожному з нас. Потрібно лише прислухатися до себе і зрозуміти, яка саме передають Патріоти України.

Щоб дізнатися ваше число, потрібно взяти свою дату народження, скласти у ній усі цифри та отриману суму привести до однозначного числа. Наприклад, якщо ви народилися 1 вересня 1975, то вашим числом буде 5 (1+9+1+9+7+5=32=5). Який же дар був даний вам від народження?

Число 1 – Маг

Це число Створення. Кажуть, що ті, хто народився під цим числом, можуть стати чудовими магами. Такі люди мають дар впливати на оточуючих. Вони можуть навіть нав’язувати свою волю та вводити у гіпноз.

Але будьте обережними, адже людський розум не іграшка. Все-таки маніпулювання людьми не найблагородніше і не найчесніше заняття.

Число 2 – Емпат

Ви маєте надчутливість до енергії, яка вас оточує. З раннього дитинства ви вмієте розпізнавати наміри оточуючих, і це дало вам чуйне серце. Ваше третє око неймовірно сприйнятливе.

Користуйтеся своїм магічним даром на благо іншим людям, допомагаючи їм полегшити біль та страждання. Проте не забувайте відновлювати свою енергію, частіше буваючи на природі.

Число 3 – Триликий Місяць

Це число відображає три місячні фази: молодий місяць, повний місяць і місяць, що йде на спад. Вважається, що число 3 пов’язане з Триєдиною богинею, яка шанується у формах «діви», «матері» і «старої».

Вам потрібно бути дуже обережними у своїх бажаннях, адже у вас закладено сили як створення, так і руйнування. Ваші бажання та думки збуваються дуже швидко.

Число 4 – Повелитель стихій

Число 4 безпосередньо пов’язане з чотирма стихіями: вода, земля, повітря та вогонь. Маючи потужну силу волі і ясний розум, ви здатні врівноважити всі чотири стихії. При цьому ви черпаєте внутрішню силу цих стихій, і вам практично неможливо наврочити. Вогонь, вода, земля і повітря створюють довкола вас захисне поле, яке не дає негативу прямувати до вас.

Число 5 – Спіритуаліст

Число 5 уособлює чотири стихії Землі (вода, земля, вогонь, повітря). А число 5 символізує п’ятий елемент – Дух Вічного Життя. Ті, хто народився під впливом цього числа, можуть викликати духів померлих з того світу, притягувати їх. Отже, ви можете виявитися відмінним спіритуалістом.

Число 6 – Учень Сонця

Число 6 уособлює Сонце, і навіть усе, що є світлом. У вас дуже великий запас енергії, адже ви отримуєте її прямо від сонячного проміння. Якщо ви народилися під впливом цього числа, то доля балує вас життєвими благами.

За своєю натурою ви лідер і цілитель. Однак, пам’ятайте, що велика влада означає і більшу відповідальність. Користуйтеся своїм магічним даром, але не виходьте за межі моралі.

Число 7 – Учень Місяця

Число 7 уособлює Місяць і те чаклунство, яке дарує всім людям цариця ночі. Ваш дар – чиста і нестримна магія Місяця. Ви відчуваєте, що вам потрібно зробити, але не любите повторень і рутини.

Ви добре вмієте імпровізувати, маючи чуйну інтуїцію. Також ви часто бачите пророчі сни. Якщо ви навчитеся їх тлумачити і довіряти собі, то зможете творити справжню магію.

Число 8 – Відьма

За повір’ями, 8 – наймагічніше число. Воно пов’язане з шабашем відьом і «вісьма кутами» світла. У вас закладена дуже велика магічна сила, але відчути її ви зможете трохи згодом. Вам також легко вдасться відрізнити правду від брехні завдяки внутрішньому компасу.

Число 9 – Шаман

Число 9 символізує собою браму, де все починається і закінчується. Тому ви дивитеся на світ трохи інакше, не так, як усі. Ваш магічний дар – креативна творча складова, завдяки якій ви вмієте подивитись ситуацію з іншого кута. Ви також маєте дар цілительства.

Це число також пов’язане зі смертю та реінкарнацією. Так що ви можете виходити за межі цього світу, як справжнісінький шаман.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Гороскоп на вихідні 13-14 квітня для всіх знаків зодіаку

субота, 13 квітень 2024, 5:20

Вихідні будуть досить сприятливими для багатьох знаків зодіаку. Це може бути часом для відпочинку, розваг і зарядження позитивною енергією перед наступним тижнем. Овен (21.03-19.04). Овни можуть відчувати бажання виходити за межі звичайних рутинних спр...

Гороскоп на 12 квітня для всіх знаків зодіаку

п’ятниця, 12 квітень 2024, 5:20

П’ятий день місячного календаря. Зростаючий Місяць перебуває у знаку зодіаку Близнюки. День обіцяє бути напруженим і наповненим різноманітними викликами для багатьох. Зосередьтеся на своїх цілях і прагніть досягти їх, не зважаючи на труднощі. Важливо б...