Цим вони можуть вразити! Три знаки Зодіаку люблять ненависну для багатьох домашню роботу

Три знаки Зодіаку - Стрілець, Близнюки, Терези, люблять займатися домашньою справою, яку багато хто ненавидить, - миттям посуду. Миючи посуд, Стрільці можуть просто мріяти чи обдумувати нові проекти чи ідеї, публікує tsn.ua відомості астролога Людмили Булгакової, зазначають Патріоти України.

За її словами, для активних Стрільців миття посуду – це як своєрідна медитація. Експерт зазначила, що Близнюки люблять чистоту, і їм може мозолити очі брудний посуд, тому вони відразу ж після використання його миють.

Коли нічого не можна починати: гороскоп на тиждень від астролога"…задоволення від порожньої помийниці для представників цього знака може зрівнятися хіба що з очищенням душі від скверни", – сказала Булгакова. Для Терезів миття посуду – це один зі способів, яким можна зробити світ навколо чистішим, тобто – кращим.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Можуть принести нещастя! Яким знакам зодіаку не можна носити золоті прикраси - відповідь астролога

вівторок, 21 березень 2023, 11:27

Астрологи розповіли, що у кожного знака Зодіаку є свій список дорогоцінних металів і каменів, які приносять удачу і щастя, і є список того, що приносить біди. Розповідаємо про знаки, яким не можна носити жовте золото - воно викликає проблеми в житті, п...

Які жінки за знаком зодіаку з роками тільки розквітають - вони непідвладні старості

вівторок, 21 березень 2023, 10:12

Є такі люди, краса яких з роками анітрохи не псується, а навіть навпаки - розквітає. Навколишні лише захоплюються ними і не вірять реальному віку. Астрологи вважають, що в цьому є заслуга небесних світил. Так, вони особливо благоволять в довгій красі Р...