Цивільним стане легше, але війна не скінчиться: Астролог дав прогноз щодо майбутнього України

Астролог дав свій прогноз щодо майбутнього України. І якщо мирному населенню стане легше, то військовим - ні, тому що війна цього року не закінчиться, передають Патріоти України.

Коли закінчиться війна в Україні?

Дмитро Уранус повідомив, що 7 березня Сатурн вийшов із сузір'я Водолія і перейшов у Риби. Враховуючи нові зміни, експерт із зірок пророкує, що життя мирного населення в Україні стане простіше - принаймні справді важкий час закінчився. Напевно, це пов'язано зі зменшенням кількості ракетних атак.

Астролог пророкує важке економічне становище в країні, додаткові втрати територій, численні втрати на полі бою та важкі рішення для влади.

"Цей аспект не викличе критичних чи непоправних подій. Так, він важкий для України та української влади, і української економіки. Доведеться приймати важкі рішення, зазнавати втрат в армії. Будуть економічні проблеми та ще невеликі втрати в територіях. Але цей аспект не смертельний ні для влади, ні для держави", - заявив експерт із зірок.

Загалом він бачить три важкі періоди для військових – 7-24 березня 2023 року, 23 вересня – 15 грудня 2023 року та лютий 2024 року. Тобто війна не закінчиться цього року.

Дмитро Уранус упевнений, що кульмінація на полі бою відбудеться у розпал цього літа. У цей період астролог пророкує великі втрати особового складу з обох сторін, додаткову військову допомогу від західних партнерів. І якщо впевненості в тому, що цього року Україна поверне всі свої території немає в експерта, то навесні 2024 року - цілком

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Все таки щось піділлють...": Тарологиня спрогнозувала вбивство Путіна

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:17

Президент Росії Володимир Путін навряд чи опиниться на лаві підсудних у Гаазі, адже просто не доживе до цього моменту – такий прогноз зробила тарологиня Людмила Хомутовська в інтерв’ю ТСН.ua. "Я все таки не думаю, що його (Путіна – ред.) доправлять до ...

Кому що: Астролог попереджає про ризик великих втрат для одних і мегауспішний день для інших. Гороскоп на 24 березня

п’ятниця, 24 березень 2023, 6:57

Ця п'ятниця обіцяє бути більш вдалою для дівчат і жінок. 24 березня на багатьох чекає доленосна зустріч. Довіряйте серцю та інтуїції, радить астрологиня Олена Максимова. "Ця п'ятниця буде більш вдалою для дівчат і жінок, - говорить астрологиня. - Подба...