Уран повертається до директного руху: Астрологи порадили, що краще зробити, а що - категорично заборонено

18 січня 2022 року Уран повернеться з ретроградного руху до прямого, тобто директного. Що це означає і що робити далі – читайте у матеріалі, який Патріоти України пропонують вашій увазі.

Ретрогадність планет: що це

Ретроградність означає рух назад. Насправді планета, звичайно ж, не йде назад орбітою — так здається з позиції умовного спостерігача із Землі. Всі планети, крім Місяця та Сонця (в астрології їх вважають планетами – ред.) бувають ретроградними і у кожної планети свій період цього руху.

Планети: які бувають

З погляду астрології, у планет буває три стани: директний, стаціонарний, ретроградний.

 1. Директний – тобто прямий.
 2. Стаціонарний, коли планета готується змінити свою швидкість і розгорнуться.
 3. Ретроградний – тобто зворотний. В астрології період ретроградності знаменує зупинку, відкати, перегляди у тих сферах, які традиційно відповідає планета.

Уран: астрологія

Уран — планета Сонячної системи, сьома за віддаленістю від Сонця, третя за діаметром і четверта за масою. Була відкрита в 1781 англійським астрономом Вільямом Гершелем і названа на честь грецького бога неба Урана.

Уран став першою планетою, виявленою в Новий час та за допомогою телескопа, тим самим уперше від часів античності розширивши межі Сонячної системи в очах людини. Попри те, що часом Уран помітний неозброєним оком, більш ранні спостерігачі приймали його за тьмяну зірку.

Уран: астрологія та езотерика

 • Уран — символізує раптовість та несподіванку, оригінальність та ексцентричність, непередбачені вчинки та дії, різні зміни та зміни, переломи та перестановки як позитивні, так і негативні. Під його впливом відбувається переоцінка колишніх та реальних цінностей.
 • Також планета символізує прагнення вирватися з обмежень та умовностей повсякденного життя. З погляду астрології, це та сама сила, яка спонукає людину до протесту проти усталеного порядку речей, прагнення до незалежності та гри за своїми правилами.
 • Уран в астрології "відповідає" розкуте мислення та сприйняття, винахідливість, оригінальність, індивідуальну свободу та незалежність, альтруїзм, здібності до езотеричних наук.
 • Директний Уран: особливості

  У директному положенні Уран поводиться трохи інакше, ніж у ретроградному. Сюрпризів та раптових поворотів долі стає менше. Підлаштовуватися під події, що змінюються, вже не потрібно, але можливостей слідувати плану з'являється набагато більше.

  Уран стає ретроградним на чотири-п'ять місяців на рік, адже Урану потрібно цілих 84 роки для обороту навколо Сонця.

  Директний Уран: що потрібно робити

  • скласти плани;
  • ризикувати;
  • експериментувати;
  • виявляти фізичну активність;
  • аналізувати;
  • виправляти помилки, допущені у минулому;
  • спрямовувати енергію в потрібне річище;
  • більше відпочивати.

  Директний Уран: що категорично не можна робити

  • думати про минуле;
  • не діяти;
  • чинити опір новому.
Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

За гороскопом він - "мертва риба": Астролог спрогнозувала плачевний фінал Путіна

п’ятниця, 20 травень 2022, 19:44

Астрологи прогнозують плачевний життєвий фінал російського президента Володимира Путіна, який розв'язав війну в Україні. Це випливає з прогнозу астрологині Валентини Віттрок, передають Патріоти України. Говорячи астрологічною мовою, у натальній карті П...

"Ніхто не повернеться": Українська мольфарка провела обряд на смерть для військових РФ

середа, 18 травень 2022, 21:11

Переможниця 13 сезону «Битви екстрасенсів» українська мольфарка Олена Стеценко провела обряд на смерть російських солдатів, які вбивали, гвалтували та грабували в Маріуполі, Бучі, Гостомелі, Бородянці та інших містах України та чия нога хоч раз ступила...