Вау, це буде справжній успіх! Кому зі знаків Зодіаку пощастить вихідними - 9-10 жовтня

Нинішні вихідні - 9 і 10 жовтня - так вже стануть зірки на небі, найменше будуть підходити для відпочинку. Складуться сприятливі умови для роботи: до того ж чим активнішою вона буде, тим більш вагомими виявляться її результати, передають Патріоти України.

Кому пощастить у цей цікавий час? У суботу, 9 жовтня, багато хто зіткнеться з тим, що проєкт, яким вони займаються досить тривалий час, ось-ось закінчиться повною і беззастережною перемогою, тому на відпочинок шкода втрачати навіть пів дня.

Досягти поставленої мети захочеться якнайшвидше — без зайвої тяганини і гальмування. Всі свої сили в цей час бажано витратити на роботу, і власні бажання кожного з нас не йтимуть врозріз із рекомендаціями зірок — вони теж наполягають на тому, що зосередитися треба на вирішенні професійних, а не побутових питань.

Якщо все зробити правильно, вже в неділю, 10 жовтня, залишиться тільки навести лоск на блискуче виконане завдання, яке вже в понеділок можна буде здавати на суд начальства — воно буде задоволене.

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам нинішні вихідні принесуть грандіозні можливості, що стосуються роботи над новим проєктом: зробивши перший — навіть невеликий і боязкий — крок в цьому напрямку, можна буде пройти "дорогу" до його завершення набагато легше, швидше і успішніше, ніж зазвичай. Головне, дотриматися однієї важливої умови — всі попередні робочі питання повинні бути завершені, але, як сказано вище, умови для цього складуться на рідкість сприятливі.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви — мабуть, єдиний знак зодіаку, якому в ці дні не варто займатися вирішенням професійних питань — все одно вони в цей час у них не зададуться. Але оскільки в цей час зірки категорично не рекомендують байдикувати, представникам знака варто згадати про своє хобі, яким вони давно не займалися. Саме цими вихідними їм вдасться не тільки отримати задоволення від роботи, а й створити щось, що цілком можна буде назвати витвором мистецтва.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії повинні скористатися нагодою, щоб почати власний бізнес, про що вони давно мріяли. Зрозуміло, ставати до втілення цього завдання в життя краще в понеділок, але підготуватися до цього рішучого кроку — зібрати потрібні документи, накидати бізнес-план і зібратися з моральними силами — найкраще у вихідні. Тим більше що енергетика цих днів буде сприяти зібраності, дисциплінованості та професійній активності.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дерзайте, у вас все вийде: Астрологи розповіли, кому зі знаків Зодіаку пощастить в коханні з 6 по 12 грудня

вівторок, 7 грудень 2021, 11:24

Гороскоп на грудень 2021 говорить про те, що останній місяць року стане непередбачуваним і оригінальним. Можливі несподівані ситуації та зустрічі, які стануть початком низки приємних подій. Астрологи назвали знаки зодіаку, яким неймовірно пощастить в к...

Їм дуже пощастить! П'ять знаків Зодіаку будуть винагороджені долею за свою працю у 2022 році

вівторок, 7 грудень 2021, 9:56

2021 рік, який наближається до кінця, був сповнений злетів і падінь і, можливо, став вирішальним для деяких людей. Але зірки прогнозують наступний рік ще більш успішним, але не всім, зазначають Патріоти України. Астрологи видання Рroiezionidiborsa виз...