Від шлюбів та покупок краще утриматися: Рекомендації астролога на 29-30 грудня

Астрологиня розповіла, до чого нам потрібно готуватися у середу та четвер, передають Патріоти України.

Про те, на що цього дня варто звернути особливу увагу, розповідає астропсихологиня Валентина Вітрок. Транзитний Місяць проходить за знаком Скорпіона. Небажані покупки — найімовірніше, вони принесуть не радість, а почуття жалю, оскільки виявляться бракованими або просто непотрібними — придбаними під впливом хвилини, яка швидко мине і залишить собою тільки розчарування.

Невдалим виявиться призначене на цей день весілля, як, втім, і сам шлюб: укладений у цей час, він навряд чи буде щасливим, та й триватиме недовго. Місяць у Скорпіоні часто спокушає спробувати щось незвідане досі: нашіптуючи нехитру думку про те, що "один раз живемо", він підштовхує, наприклад, до дегустації екзотичної їжі, після якої може стати зле фізично, або ризикованого вчинку, який, із великою ймовірністю, принесе моральний дискомфорт.

30 грудня, напередодні Нового року, Юпітер переходить на знак Риб, де пробуде до 11 травня 2022 року, закликаючи мир до милосердя та всесвітнього кохання. Люди припинять думати тільки про себе – у їхнє серце постукає співчуття до інших людей, які його потребують. Професійний успіх буде супроводжувати тих, хто вміє працювати в команді — самотужки в цей час важко досягти хороших результатів.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

День вагань і роздумів, не час для поспішних рішень: Гороскоп на 2 червня

п’ятниця, 2 червень 2023, 7:22

Здаватиметься, що все навколо складається не так, як вам хочеться, каже астрологиня Олена Максимова. "Останній робочий день не сприятиме початку чогось нового, чим би воно не було, - говорить астрологиня. - Не час думати про зміну місця роботи. Добре з...

Оце так фарт! Два знаки зодіаку витягнуть щасливий квиток у червні

четвер, 1 червень 2023, 16:44

Астрологи назвали два знаки зодіаку, які кардинально можуть змінити своє життя на краще вже в червні. За їхніми словами, вони витягнуть щасливий квиток, передають Патріоти України. Раки нарешті знайдуть гармонію в особистому житті і отримають те, про ...