Відпочиньте активно: Три знаки Зодіаку, яким 23 жовтня потрібно уникати сумних думок

Час спокійної енергетики, тихий і неквапливий, що не дивно, якщо врахувати, що попередній день схиляв до несамових веселощів і активних дій. Сьогодні можна — і треба! — відпочивати, головне, щоб такий настрій не приніс із собою лінь, апатію і сумні думки, які вкрай негативно позначаться на настрої. Сьогодні, 23 жовтня, сумних думок необхідно уникати представникам всіх знаків Зодіаку, але трьом з них важливо гнати їх від себе всіма можливими способами, радять Патріоти України.

Рак (22.06 — 22.07)

Раки — один з найдепресивніших знаків Зодіаку, вони впадають в депресію навіть на рівному місці, а вже якщо — ось як сьогодні — у них для цього є хоча б найменший привід, то їх, як то кажуть, хлібом не годуй — дай постраждати. Сьогодні, не маючи можливості працювати, представники знака зосередяться на своєму внутрішньому світі, знайдуть в ньому найтемніші куточки і будуть культивувати тривоги і побоювання, які там причаїлися, в той час як їм необхідно гнати їх якнайдалі.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Скорпіонам, які займуться своєю "улюбленою справою" — впадуть в депресію, необхідно буде знайти собі приємне і одночасно корисне заняття, яке відверне їх від похмурих думок. Можна, наприклад, пройтися по магазинах або погуляти в парку, якщо, звичайно, дозволить мінлива осіння погода, або, врешті-решт, вилити душу близькій людині: головне, не заганяти свою депресію глибоко всередину — "витягнути" її звідти буде зовсім непросто.

Риби (19.02 — 20.03)

Риби часто страждають від того, що їх піднесені уявлення про життя не збігаються з реальністю, яка здається їх зніженим душам надто жорстокою. Сьогодні якраз такий день: зіткнувшись з незрозумілою ситуацією або неприємною людиною, вони впадуть у відчай і малюватимуть собі картини майбутнього, одну страшніша за іншу. Зірки рекомендують їм єдино можливу лінію поведінки: потрібно відвернути себе яким-небудь приємним заняттям — наприклад, шопінгом.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Можуть принести нещастя! Яким знакам зодіаку не можна носити золоті прикраси - відповідь астролога

вівторок, 21 березень 2023, 11:27

Астрологи розповіли, що у кожного знака Зодіаку є свій список дорогоцінних металів і каменів, які приносять удачу і щастя, і є список того, що приносить біди. Розповідаємо про знаки, яким не можна носити жовте золото - воно викликає проблеми в житті, п...

Які жінки за знаком зодіаку з роками тільки розквітають - вони непідвладні старості

вівторок, 21 березень 2023, 10:12

Є такі люди, краса яких з роками анітрохи не псується, а навіть навпаки - розквітає. Навколишні лише захоплюються ними і не вірять реальному віку. Астрологи вважають, що в цьому є заслуга небесних світил. Так, вони особливо благоволять в довгій красі Р...