Водолій так і не подорослішає, а у Козерога відкриється друге дихання: Якою буде ваша старість згідно із знаком Зодіаку

Водолій так і не подорослішає, у Козерога відкриється друге дихання, а Леви замучать всіх чесними і не дуже історіями зі свого славного минулого… Дізнайтеся прямо зараз про те, що чекає вас в дуже зрілому віці, передають Патріоти України.

Овен

Представники цього знаку навіть у похилому віці не відмовляться від занять спортом, а якщо хвороба завадить їм в цьому, вони можуть стати справжньою скалкою в дупі для оточуючих. Вони до останнього будуть намагатися виконувати щоденні обов’язки в тому ж ритмі, що і в молодості.

Телець

Для Тельця навіть в старості все обертається навколо матеріального благополуччя. Представники цього знаку можуть стати скупими до непристойності. А якщо вони недостатньо забезпечені, то й зовсім можуть перетворитися в отруйних особистостей.

Близнюки

Близнюки навіть в похилому віці не перестають багато спілкуватися і тусуватися. Якщо поруч з ними буде супутник життя, що володіє такими ж інтересами, як вони самі, Близнюки проведуть ненудну старість з різноманітними заняттями і поїздками. Але навіть якщо їх і покине звичне їм оточення, Близнюкам знадобиться зовсім небагато часу, щоб сформувати нову компанію.

Рак

Цей знак зберігає свою емоційну натуру в будь-якому віці. Якщо у них будуть внуки, то вони здатні буквально присвятити їм своє життя. А якщо виявляться на самоті, то, швидше за все, впадуть в меланхолію.

Лев

У старості вони буквально мучать близьких людей своїми чесними, перебільшеними і навіть вигаданими історіями. Незалежно чи вийшло у них чого-небудь домогтися в житті чи ні, вам доведеться постійно вислуховувати їх спогади і моралі.

Діва

Діва в старості буде жити у відповідності зі своїм індивідуальним розпорядком дня і насолоджуватися дрібницями життя. Якщо їй вдасться прожити щасливе життя і створити гармонійний шлюб, то в старості її особистість заблищить по-новому, вона переживе свою другу молодість.

Терези

Найгірший для них варіант – це в старості залишитися без партнера. У такому випадку, вони будуть намагатися знайти собі нового супутника життя. Їх дороговказні зірки – це любов і щирість; все інше менш важливо.

Скорпіон

Якщо їм вдасться перемогти в своїх життєвих битвах і досягти цілей, тоді старість Скорпіони присвятять спогадам про кожен з цих боїв. Старості не вдасться їх зламати, вони назавжди залишаться молодими в душі і спраглими пригод людьми.

Стрілець

Мудрі поради і роздуми на різні життєві теми стануть візитною карткою Стрільця в зрілі роки. І немає, це ніколи не перетвориться в старече бурчання завдяки життєрадісному темпераменту представників цього знаку.

Козеріг

Вік Козерога подібний провині – чим старшим він буде ставати, тим буде більше отримувати задоволення від життя. Незважаючи на зморшки, він буде дихати на повні груди, насолоджуючись тими речами, яких він не відчував і не розумів в молоді роки.

Водолій

Водолії керуються логікою, що ніколи не пізно навчитися водити машину або почати займатися йогою. Для них не існує віку в паспорті, так як вони ніколи не відчувають себе старими або, принаймні, не визнають цього. З представниками цього знаку не занудьгуєш, тому що кожен день вони будуть відкриватися по-новому.

Риби

Деякі Риби старість проводять в меланхолії, а інші в «театральних спектаклях», які грають перед собою і своїми близькими. А що об’єднує всіх Риб в зрілому віці, так це любов до тривалих прогулянок на свіжому повітрі.

Настає ретроградний Сатурн: Астрологи розповіли, що суворо заборонено робити і кому сильно пощастить

понеділок, 17 травень 2021, 23:45

Планета Сатурн почне ретроградний рух 19 травня і пробуде в такому положенні до 15 жовтня. Астролог радить в цей період озирнутися в минуле, провести аналіз і зробити правильні висновки, а ось від нових починань краще відмовитися - планувати їх можна, ...

На вашому порозі з'явиться людина з минулого: Гороскоп на 18 травня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 17 травень 2021, 23:42

Для гарного самопочуття вам потрібно всього лишень більше відпочивати і менше працювати. Якщо з цим складно, спробуйте взяти відгул. Також відмовтеся від шкідливої їжі. Якщо вам захочеться перемити своїм знайомим кістки, женіть від себе ці нездорові ду...