Вогняний Марс у Леві: Астрологи розповіли, кому цей період принесе неприємності, а кому пощастить

Астролог розповіла про важливий період, який почнеться 11 червня і завершиться 29 липня. Він пов'язаний з переходом планети Марс у знак Зодіаку Лев. Цей час буде наповнений особливою силою і міццю. Що принесе Марс у Леві кожному з нас - читайте нижче в матеріалі. Про це розповіла відомий астролог Аріна Артуровна, передають Патріоти України.

За словами експерта, Марс у Леві дає колосальну енергію, волю, творчі здібності, визнання, похвалу і багато лестощів. Зазвичай це прекрасний час для починань, але не зараз, так як ця подія збігається з ретроградним Меркурієм, статичним Юпітером і Нептуном.

"Тому краще обмірковувати грандіозні ідеї, радитися, а приймати рішення і діяти вже в липні. Як і в Овні тут буде присутня відмінна зубаста хватка за справу, проект, людину, підприємливість, але на відміну від Овна, у Лева сильніше твердість і цілеспрямованість, так як це фіксований і постійний знак. Природний талант керівника, так як самовпевненість людей в такий період викликає у інших довіру. Хочеться бути найпершими, добре усуваються суперники", - розповідає експерт.

Період прекрасний для занять творчістю, ютюбом, дітьми, хобі, для участі в різних змаганнях. Організація заходів, ігор, навчання та школи підуть продуктивно.

Джерело: РБК-Україна

Щасливчиків лише четверо! Кінець червня принесе любовні сюрпризи цим знакам Зодіаку

четвер, 24 червень 2021, 9:25

Гороскоп на червень говорить про те, що остання декада місяця стане вдалою для більшості знаків Зодіаку. З 23 червня закінчиться дія ретроградного Меркурія і всі важливі справи, які буксували, почнуть швидкий рух вперед. Астрологи розповіли, кому до кі...

Хіти тижня. Оце так фарт! Кінець червня 2021 принесе фантастичну удачу трьом обраним знакам Зодіаку

четвер, 24 червень 2021, 9:00

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 липня розповість, яким знакам Зодіаку особливо сильно пощастить наприкінці першого літнього місяця. Астрологи прогнозують фантастичне везіння трьом знакам. Як не упустити важливий життєвий шанс - читайте нижче в нашому ма...