Вони не забувають образ! П'ять найуразливіших знаків Зодіаку - можуть розірвати стосунки через дрібниці

Деякі представники зодіакального кола дуже вразливі. Вони болісно реагують на найменшу критику та можуть розірвати стосунки. Астрологи видання Donnamoderna визначили п'ять найобразливіших знаків зодіаку. Дізнайтесь, хто є у списку, передають Патріоти України.

Рак

Чутливі Раки дуже дратівливі та можуть відчувати надмірні страждання через неправильно сприйняте слово. Зазвичай вони замикаються у собі чи плачуть.

Риби

Загадкові Риби особливо вразливі та ображаються, якщо відчувають критику без видимої причини. Також вони вирізняються сором'язливістю.

Скорпіон

На початку Скорпіони терплять зауваження, не виявляючи обурення; потім вони "вибухають", викликаючи у співрозмовника здивування. Образ уродженці знаку не забувають.

Лев

Представники цього знаку щосили намагаються прийняти критику. Але також у цей момент вони відчувають глибокий біль та реагують агресивно. Вони стають дуже дратівливими і можуть розірвати стосунки з близькою людиною через дрібниці.

Овен

Імпульсивні Овни, коли розчаровані та сердиті, можуть на емоціях наговорити необдумані слова. Їм дуже важко стримати негатив та зупинити свою реакцію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зустрінуть кохання у лютому: Названо три знаки зодіаку, які незабаром закрутять роман

неділя, 29 січень 2023, 6:56

Лютий принесе щастя представникам трьох знаків зодіаку. Вони зустрінуть кохання та отримають багато позитивних емоцій, зможуть поринути у романтичну атмосферу та забути про проблеми, передають Патріоти України. Доленосна зустріч, безліч цікавих пригод ...

Чотирьом знакам зодіаку зірки підкидатимуть гроші, у більшості з 12-ти справи підуть на краще: Фінансовий гороскоп на лютий

неділя, 29 січень 2023, 4:00

У лютому справи підуть краще. Складний період позаду. Можна зітхнути з полегшенням. Про це розповіла астрологиня Олена Максимова. "Не йдіть на фінансовий ризик, уникайте банківських переказів та кредитів, - говорить астрологиня. – У вас обмежена кількі...