Вони не забувають образ! П'ять найуразливіших знаків Зодіаку - можуть розірвати стосунки через дрібниці

Деякі представники зодіакального кола дуже вразливі. Вони болісно реагують на найменшу критику та можуть розірвати стосунки. Астрологи видання Donnamoderna визначили п'ять найобразливіших знаків зодіаку. Дізнайтесь, хто є у списку, передають Патріоти України.

Рак

Чутливі Раки дуже дратівливі та можуть відчувати надмірні страждання через неправильно сприйняте слово. Зазвичай вони замикаються у собі чи плачуть.

Риби

Загадкові Риби особливо вразливі та ображаються, якщо відчувають критику без видимої причини. Також вони вирізняються сором'язливістю.

Скорпіон

На початку Скорпіони терплять зауваження, не виявляючи обурення; потім вони "вибухають", викликаючи у співрозмовника здивування. Образ уродженці знаку не забувають.

Лев

Представники цього знаку щосили намагаються прийняти критику. Але також у цей момент вони відчувають глибокий біль та реагують агресивно. Вони стають дуже дратівливими і можуть розірвати стосунки з близькою людиною через дрібниці.

Овен

Імпульсивні Овни, коли розчаровані та сердиті, можуть на емоціях наговорити необдумані слова. Їм дуже важко стримати негатив та зупинити свою реакцію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Молодик 26 вересня 2022: Чим він особливий і що обов'язково потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 8:56

26 вересня о 00:54 за Києвом знову настане молодик. Астрологи нагадують, що це час, коли людям захочеться рівноваги та гармонії, тому що новий місяць опиниться в сузір'ї Терезів. Крім того, цього разу молодик випадає на ретроградний Меркурій, передают...

Не в цьому році: Таролог назвала місяць, коли Україна може перемогти окупантів (відео)

субота, 24 вересень 2022, 16:29

Відомий таролог Анна Єфремова зробила розгорнутий таро-прогноз по війні в Україні. Вона стверджує, що наступного року військові дії продовжаться, проте буде певна пауза. Ця пауза буде взята російською стороною через те, що у них буде гостра нестача озб...