Вони ніколи не підуть на зраду: Астрологиня назвала найвірніші знаки Зодіаку

Вірність - найзатребуваніша якість, яку ми хотіли б бачити в своєму обранцеві, що вдається нам далеко не завжди, передають Патріоти України.

Хто володіє нею, так би мовити, за правом народження? Астрологиня Людмила Булгакова назвала найвірніші знаки зодіаку.

Риби (19.02 – 20.03)

Риби — як відомо, найголовніші романтики зодіаку, для них кохання — це красива історія, в яку не вписуються зради, які, на їхній погляд, є не чим іншим, як неохайністю — як в прямому, так і в переносному сенсі слова. Вони зберігають вірність своєму партнерові доти, доки не зустрінуть того, хто перевершить його в свідомості представників знака. Тоді вони просто підуть з сім'ї або взаємин, якщо ті були оформлені офіційно, але зраджувати не стануть, адюльтер не вкладається в їхню романтичну картину світу.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці — взагалі знак сімейний: для них важливий не тільки затишок і комфорт, але і сприятлива моральна атмосфера, а в атмосфері перманентних зрад вона неможлива. До того ж представники знака не женуться за новизною в інтимному сенсі — вони вміють урізноманітнити стосунки зі своєю другою половинкою таким чином, що у обох створюється враження, нібито у них щоночі — новий сексуальний партнер. Телець може зрадити свою пару тільки зі своїм першим коханням — як правило, вони запам'ятовують її на все життя.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги властивою їм вірністю зобов'язані своїй зібраності, дисциплінованості та методичності, з якою вони роблять в цьому житті все — як на роботі, так і в особистому житті. На їхній погляд, хаотичні сексуальні зв'язки не тільки неприємні, але й небезпечні: вони відволікають від роботи, а її представники знака завжди ставлять на перше місце, і до того ж здатні викликати неприємні хвороби, на лікування яких йде багато часу і грошей, а цього представники знака ніяк не можуть допустити: вони вважають за краще чистоту — як моральну, так і фізичну.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

І мрії здійсняться: Гороскоп Павла Глоби на 24 жовтня для всіх знаків Зодіаку

субота, 23 жовтень 2021, 22:29

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року радить Рибам не брати на себе зайві навантаження. Діви можуть присвятити день плануванню. Тривалі зусилля сьогодні дадуть перші результати, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Знають, як досягти свого: Астрологиня назвала найхитріші знаки Зодіаку, які не зупиниться ні перед чим

субота, 23 жовтень 2021, 22:00

Французький письменник Франсуа де Ларошфуко, авторству якого належить маса афоризмів, вважав, що хитрість - ознака невеликого розуму, зазначають Патріоти України. Проте люди, що мають цю якість, часто примудряються обійти на повороті тих, хто через вла...