Вигідна покупка або зустріч із давніми знайомими: Гороскоп на 9 травня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на завтра, 9 травня, рекомендує Тельцям змінити обстановку, інакше зниження життєвого потенціалу спричинить негативні зміни в долі. Про це пише slovofraza, передають Патріоти України.

Овен

Завтра відпочинок в оточенні дітей, цікава бесіда з давніми приятелями стануть найкращими ліками проти втоми. Необхідна стриманість в словах.

Телець

Вам необхідно завтра змінити обстановку, інакше зниження життєвого потенціалу спричинить негативні зміни в долі. Сподівання, швидше за все, не збудуться, а мрії так і залишаться мріями.

Близнюки

Завтра ймовірна поява нової роботи або партнерів. Однак планети радять не втрачати почуття міри й такту.

Рак

Любителям оригінальності й екстравагантності вдасться досягти великих висот у вираженні індивідуальності. Ваш багатий внутрішній світ може зажадати нетрадиційного оточення або нових відчуттів, проте зірки застерігають – чужий вплив може мати негативні наслідки.

Лев

Не вплутуйтеся завтра в конфлікти на вулиці, не відвідуйте масових заходів. Вам потрібно розслабитися і в спокійній обстановці проаналізувати ситуацію.

Діва

Не намагайтеся завтра квапити події або змінити звичний розпорядок дня. З недовірою поставтеся до привабливих пропозицій, не пускайтеся в авантюри.

Терези

Завтра можливий невеликий прибуток або вигідна покупка. Особисті відносини порадують вас своєю відвертістю і теплотою. Не виключено, що ви зустрінетеся зі старими знайомими.

Скорпіон

Люди, з якими ви познайомитеся в цей день, можуть зіграти у Вашому житті значну роль, як позитивну, так і негативну. Будьте до себе критичнішими. Непогано було б проаналізувати свої можливості та схильності.

Стрілець

Завтрашній день буде пов'язаний з обманами в партнерських відносинах, конфліктами з родичами та дітьми, а також погіршенням самопочуття. Якщо завтра захворієте, то хвороба буде довгою і важкою, можливі ускладнення. Побережіть себе.

Козеріг

Зведіть завтра до мінімуму свої обов'язки. Ваша емоційність і чуттєвість в сексуальній сфері можуть обернутися сварками або розчаруванням. Будьте обережні при переході вулиці, остерігайтеся травм при роботі з гострими предметами та електричними приладами.

Водолій

Завтра події можуть розвиватися не зовсім так, як ви цього хотіли. На жаль, вплинути на їхній хід вам навряд чи вдасться. Не втрачайте можливості змінити на краще своє особисте життя, а така можливість у вас обов'язково повинна з'явитися.

Риби

Духовне і моральне очищення сприятиме миру і спокою в сім'ї. У Вашому житті намічається виток на інший рівень розвитку, до нових справ і планів. Однак в будь-якому заході завтра розраховуйте на себе і на допомогу вищих сил.

Щасливчиків лише четверо! Кінець червня принесе любовні сюрпризи цим знакам Зодіаку

четвер, 24 червень 2021, 9:25

Гороскоп на червень говорить про те, що остання декада місяця стане вдалою для більшості знаків Зодіаку. З 23 червня закінчиться дія ретроградного Меркурія і всі важливі справи, які буксували, почнуть швидкий рух вперед. Астрологи розповіли, кому до кі...

Хіти тижня. Оце так фарт! Кінець червня 2021 принесе фантастичну удачу трьом обраним знакам Зодіаку

четвер, 24 червень 2021, 9:00

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 липня розповість, яким знакам Зодіаку особливо сильно пощастить наприкінці першого літнього місяця. Астрологи прогнозують фантастичне везіння трьом знакам. Як не упустити важливий життєвий шанс - читайте нижче в нашому ма...