З ними може бути дуже складно: Астрологиня назвала знаки Зодіаку, скупі на емоції

Найчастіше їх називають байдужими, хоча насправді це не зовсім так - швидше за все, вони просто не вміють - або не хочуть - показувати свої почуття на людях, вважаючи це недоречним або непристойним. Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, які скупі на емоції, передають Патріоти України.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги тримають пальму першості серед знаків, скупих на емоції — вони з тих, хто — образно кажучи — завжди одягнений в сюртук, застебнутий на всі ґудзики. Вони не вірять в інтуїцію, вважаючи за краще їй логіку і доводи розуму — представники знака впевнені, що вони куди надійніше і, головне, зрозумілі з матеріалістичної точки зору. Кохання вони вважають задоволенням природних потреб, тому не полюбляють "зітхання на лавці і прогулянки під місяцем".

Діва (22.08 – 23.09)

Діви холодні від природи, не дарма ж їх називають Сніговими Королевами зодіаку. Річ у тім, що вони по-справжньому байдужі до всіх, крім самих себе, тому і не виявляють прилюдно жодних емоцій. Представники знака зосереджені на своєму внутрішньому світі і своїх приватних справах, все інше не має для них жодного значення, а вже спілкуватися з такими байдужими особами, як вони, чи ні — особиста справа кожного, вони себе нікому не нав'язують.

Близнята (22.05 – 21.06)

Близнята занадто дорожать своїм внутрішнім спокоєм, щоб тринькати свої емоції направо і наліво. Доходить до того, що вони відмовляються слухати новини, які можуть серйозно їх засмутити, — таким чином вони зберігають душевну рівновагу, і говорити їм про те, що в такому вигляді вони нагадують страусів, що ховають голову в пісок, безглуздо — вони все одно зроблять по- своєму. І йти до них за моральною підтримкою марно — вони не стануть вмикатися в чужий негатив.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Бережіться! Три знаки Зодіаку ризикують втратити багато грошей у жовтні - їх можуть переслідувати невдачі

четвер, 21 жовтень 2021, 1:00

Жовтень приготував кілька неприємних сюрпризів для трьох знаків зодіаку. Їм варто бути обережними з фінансами. Астрологи видання Рroiezionidiborsa назвали тих, хто ризикує втратити багато грошей у жовтні. Їх можуть переслідувати невдачі, зазначають Па...

Варто зосередитися саме на цьому: Чого бракує для щастя жінкам різних знаків Зодіаку

четвер, 21 жовтень 2021, 0:22

У кожної жінки - своє поняття про щастя. На це впливає безліч факторів, включаючи і зоряну карту при народженні. Портал Mixer розповів, що, на думку астрологів, потрібно жіночим представникам всіх знаків Зодіаку для щастя, передають Патріоти України. О...