З ними може бути дуже складно: Названо найбільш дратівливих чоловіків за знаком Зодіаку

Попереджений значить озброєний. Астрологи, як відомо, радять звертати увагу на знак зодіаку співрозмовника, колег по роботі, партнера по життю. Стверджують, що поряд з позитивними рисами характеру у представників зодіаку є безліч неприємних звичок. З числа всіх зодіакальних представників сайт Ліза виділив тих чоловіків, які найбільш дратують оточуючих, зазначають Патріоти України.

На першому місці чоловік-Козеріг. Дратує оточуючих його звичка бубоніти, голосити, нити, повчати і демонструвати свою мудрість. Не відрізняється цей знак зодіаку і поблажливістю. При цьому до себе у Козерога ніколи і ні в якому разі не має претензій. Він переконаний у своїй винятковості і вважає себе відмінним хлопцем.

На другому місці чоловік-Рак зі своїм небажанням рахуватися із суспільною мораллю. А також переконаністю в тому, що більш працездатної і товариської людини ніж він в світі немає. Але, згідно з гороскопом, суспільство чоловіка-Рака частіше сприймає як прилипливу і надмірно нав'язливу людину. Яка, до того ж, ставить перед собою та іншими захмарні і недосяжні цілі.

Третє місце в числі дратівливих займає чоловік-Овен. Він якщо сперечається - то до хрипоти, якщо свариться - то до розриву відносин. Його мета домогтися від навколишніх визнання себе у всьому правим. Є і ще одна негативна риса Овна - він з тих, хто здатний на капості нишком. Причому так вміє все обставити, що ніхто і ніколи не здогадається звідки звалилися неприємності.

Чоловік-Скорпіон, на четвертому місці серед тих, хто дратує. Забезпечує йому наявність в цьому списку "чорний язик", вміння "бризкати отрутою на всі боки", пристрасть до лихослів'я і зарозумілість. Такий на початку здається "білим і пухнастим", але незабаром швидко забуває про тактовність і перестає тримати себе в руках. Чоловік - Скорпіон чоловік емоцій і настрою. Але вони змінюються із запаморочливою швидкістю.

Замикає список неприємних типів чоловік-Діва. Він з тих, кого вважають чистоплюєм, занудою, а ще тираном. Багато вимагає не тільки від оточуючих, але і від себе. На перший погляд здається, що він справедливо критичний. Але його вміння керувати більше схоже на "рулити" і не витримує ніякої критики. А його тотальний перфекціонізм - прагнення до досконалості - просто нестерпно для оточуючих.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. А ви у списку? Чотири знаки Зодіаку можуть заробляти багато грошей - їх любить удача

понеділок, 27 вересень 2021, 22:30

У чотирьох знаків Зодіаку легко виходить заробляти гроші. Вони приносять представникам цих знаків справжнє щастя. Астрологи видання Аiredesantafe назвали тих, кому щастить з фінансами. Ці люди люблять жити в достатку і розкоші, передають Патріоти Укра...

Несподівана романтична пригода: Гороскоп Павла Глоби на 28 вересня для всіх знаків Зодіаку

понеділок, 27 вересень 2021, 22:29

Гороскоп на 28 вересня 2021 року, радить Тельцям присвятити день саморозвитку. Ракам слід упорядкувати власні цілі і бажання. Не стримуйте свою тягу до спілкування, саме товариськість і дружелюбність сьогодні можуть надати вам шанс домогтися того, до ч...