Занадто довірливі: Астролог назвала знаки Зодіаку, які найчастіше стають жертвами шахраїв

Шахрайські схеми в наш час поширені, як ніколи - не минає й дня, щоб ЗМІ не розповіли про черговий спосіб відбирання грошей у населення, передають Патріоти України/

Проте різні люди реагують на них по-різному: когось не приваблюють "акції" та "вигідні пропозиції", а хтось – "заковтує" їх, як рибка гачок. Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, які найчастіше стають жертвою шахраїв.

Рак (22.06 – 22.07)

Раків гублять їхні довірливість і жалощі, які вони відчувають, дивлячись на людей, які, будучи хорошими психологами, знають, на яку кнопку натиснути в бесіді з ними. Навіть — зрозуміло, у глибині душі — розуміючи, що їх намагаються обдурити, вони дають шахраям шанс залишитися порядними людьми і вірять їм на слово. Втім, навіть залишившись обдуреними, вони знаходять втіху в тому, що вчинили так, як вважали за потрібне, а ошуканство нехай залишається на сумлінні тих, кому вони повірили.

Лев (23.07 – 21.08)

Леву – через його зарозумілість – і на думку не може спасти, що хтось вирішить обдурити таких царствених осіб, як він. Тому вони не шукають каверзи в словах людей, яких бачать вперше у житті, більш того, охоче вірять у те, що ті, обіцяючи золоті гори, справді хочуть їм добра. Представники знака охоче – з доброї волі та без примусу – розкривають гаманець та дають будь-якому новому знайомому стільки, скільки він просить. До того ж "проколи", хоч би скільки їх було, нічого їх не вчать: вкотре вони знову поділяться з шахраями своїми грошима.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водоліїв переконати в тому, що вони мають щось зробити на шкоду собі, умовляннями практично неможливо – вони досить обережні, тому легковажністю та зайвою довірливістю не страждають. Але їхня безладність часто стає причиною того, що шахраї можуть поживитися їхніми засобами. Приводом для цього можуть стати різні обставини – наприклад, розстебнута сумка, забутий на прилавку гаманець або втрачена банківська картка позбавлять їх необхідних їм та їхній сім'ї коштів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зірки сприяють оптимістам: Гороскоп на 10-11 червня

субота, 10 червень 2023, 6:34

10-11 червня таланитиме оптимістично настроєним та молодим духом. Для них не буде нічого неможливого. Про це розповіла астрологиня Олена Максимова. "Будьте легкими на підйом, - говорить астрологиня. – Не відмовляйтеся від дружньої чи ділової зустрічі. ...

А ви не в списку? ТОП-5 нестерпних знаків зодіаку, які вічно незадоволені всім навколо

субота, 10 червень 2023, 6:12

У кожної людини є недоліки, куди ж без них. Одні знають свої слабкі місця і намагаються їх виправити, інші ж мало не плекають мінуси свого характеру, передають Патріоти України. Але є представники знаків Зодіаку, які дивним чином можуть вивести з себе ...