Зможемо повернути всі втрачені території: Астрологиня розповіла на українському ТБ, коли закінчиться війна

Незважаючи на очікування українців, війна проти росії закінчиться лише ближче до кінця року. Але вже у 2023 році можна чекати повернення Донбасу, капітуляції росії (приблизно у березні) і початку переговорів щодо Криму, вважає австралійська астрологиня з українським корінням Анжела Перл, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Наталії Мосейчук вона, зокрема, розповіла, що 5 червня Сатурн розвертається та відступає назад, тобто розпочнуться процеси, які допоможуть виганяти ворога. Вже наприкінці літа люди масово повертатимуться до своїх домівок, до звільнених населених пунктів.

«Влітку Сатурн розвертається, і у червні йтиме ще раз, за тим самим положенням. Але це, як я розумію, вже будуть наші наступальні дії. Так, ще будуть втрати, ще буде складно, ще будуть серйозні бої. Але це ми виганятимемо ворога з території України», — сказала вона.

Війна з агресором, за її прогнозом, може завершиться у березні наступного року підписанням не мирного договору, а акта, «схожого на капітуляцію» рф: «Вся ця історія почалася на протистоянні двох планет — Сатурну та Урану. Сатурн — це планета консерватизму, всього старого, старої системи… Знаходиться ця планета у знаку росії. І вона у дуже напруженому аспекті з Ураном. А Уран — це планета всього нового, молодого, планета волі. Вона знаходиться у знаку України. І ось це протистояння закінчуєтся у березні — десь 8-го числа. Не думаю, що це називатиметься мирний договір. Швидше, це буде схожим на капітуляцію».

Говорячи про «народні республіки», Анжела Перл упевнена, що ОРДЛО повернуться до України. Щодо Криму, то є ознаки, що півострів буде повернуто шляхом переговорів, а не війни.

«Я не побачила війни, боїв. Подивимося згодом з приводу Криму. Але Україна має можливість повернути всю територію собі. І не зупинятися», — вважає астрологиня.

При цьому Анжела Перл упевнена, що навіть після перемоги Україна має продовжувати триматися у тонусі та накопичувати озброєння, оскільки, за попередніми прогнозами, у 2036−2038 роках планета війни знову проходитиме гороскопами України.

Нагадаємо, що Анжела Перл — одна з найпопулярніших астрологінь у YouTube. Має 1,5 млн фоловерів. Анжела живе в Австралії, вона родом із України. На момент початку широкомасштабної агресії її сестра та мама були у Києві. Незважаючи на те, що у попередньому прогнозі Анжела Перл передбачала завершення війни до літа, сподіватимемося, що цього разу її прогнози будуть точнішими.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне - дожити до серпня: Астрологи розповіли, коли закінчиться ескалація на фронті та ракетні обстріли

середа, 29 червень 2022, 7:59

Незважаючи на бажання українців вигнати ворога зі своєї країни, переломний момент у війні настане ще не скоро. Таким прогнозом поділилася астролог Ганна Карпєєва в ефірі програми "Ранок з Україною", передають Патріоти України. За її словами, наприкінці...

Молодик принесе справедливе покарання винним у війні в Україні: Астролог назвала у своєму прогнозі терміни

вівторок, 28 червень 2022, 19:59

У липні поточного року Молодий місяць принесе справедливе покарання та навіть смерть винним в агресії проти України. Про це повідомляє астролог Олександра Івашина в Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в країні, яка загарбує чужі терито...