Знають, як досягти свого: Астрологиня назвала найхитріші знаки Зодіаку, які не зупиниться ні перед чим

Французький письменник Франсуа де Ларошфуко, авторству якого належить маса афоризмів, вважав, що хитрість - ознака невеликого розуму, зазначають Патріоти України.

Проте люди, що мають цю якість, часто примудряються обійти на повороті тих, хто через власну простодушність про хитрощі знає лише з чуток. Астрологиня Людмила Булгакова назвала найхитріші знаки зодіаку.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії — зокрема і сучасні представники знака — змогли б жити при дворі Марії Медічі, який, як відомо, був зразком в плані підступних інтриг і хитросплетінь. Вони могли б там орієнтуватися як риби у воді і обійшли б на повороті всіх придворних хитрунів. До того ж вони б чинити підступи оточенню з корисливою метою, а винятково з любові до мистецтва: для них хитрість — як для гросмейстерів ходи в шаховій грі: вони дають Водоліям утіху і розвивають їхні інтелектуальні і розумові здібності.

Риби (19.02 – 20.03)

Риби, незважаючи на зовнішню витонченість і вишуканість, лукавлять дуже просто, якщо не сказати добірно. Їхня хитрість — народна, нехитра, без додаткових ходів, але оточенню від цього не легше. Варто представникам знака, які значну частину свого життя проводять, витаючи в небесах, спуститися на грішну землю, як вони тут же починають шукати привід і можливість схитрувати — і, як правило, і те, і те завжди знаходиться. І не варто спокушатися ангельською зовнішністю Риб — до їхньої внутрішньої суті вона не має практично жодного стосунку.

Терези (24.09 – 23.10)

Терези, як правило, починають хитрувати в непростих життєвих ситуаціях, коли інші способи вийти сухими з води не працюють. Вони дуже швидко орієнтуються в будь-яких обставинах, розуміють, що потрібно сказати в тому чи тому разі, бачать, на кого і як можна натиснути, щоб отримати шуканий результат. Всі ці дії виходять у них блискуче, напевно, тому серед них так багато юристів і дипломатів: люди цих спеціальностей вміють не тільки аналізувати інформацію, що надходить до них інформацію, а й хитрувати і блефувати, а інакше їм в професійному сенсі була б гріш ціна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вони занадто чутливі та емоційні: Знаки Зодіаку, яким найчастіше розбивають серце

вівторок, 7 грудень 2021, 23:53

Астрологи назвали чотири знаки зодіаку, у яких часто буває розбите серце. Про це повідомляє 5-TV, передають Патріоти України. Рак. Представники знака емоційні та сентиментальні, вони дуже важко розлучаються з людьми. Раки схильні застрягати в минулому,...

Знайомства, які змінять ваше життя: Гороскоп Павла Глоби на 8 грудня для всіх знаків Зодіаку

вівторок, 7 грудень 2021, 22:29

Гороскоп на 8 грудня прогнозує Дівам позитивний день. Скорпіонам потрібно навести лад у важливих справах. Астрологи радять стежити за своїми речами, особливо у людних місцях, передають Патріоти України.