1 літр води та 5 іржавих цвяхів врятують кімнатні рослини, якщо вони "захворіли"

Пишно квітучі кімнатні рослини є окрасою будь-якого будинку та особливою гордістю господарок. Якщо квіти хворіють, то вони подають явні сигнали, що настав час їх рятувати. На листі з’являються плями, вони тьмяніють і скручуються, передають Патріоти України.

Подробиці

Щоб допомогти квітам відновитися та захистити їх від можливих грибків та шкідників, можна використовувати перевірені часом народні засоби. Допомогти кімнатним рослинам можна за допомогою старих цвяхів. Ось що треба робити.

Рослини можуть страждати від хлорозу, через що порушується процес утворення хлорофілу та знижується активність фотосинтезу.

Листя блідне і зеленіють прожилки. Це відбувається тому, що рослина починає втрачати залізо. Виправити ситуацію допоможуть старі цвяхи, які встромляють у землю в горщиках. Такий спосіб порятунку рослин є на всі 100% безпечним і водночас ефективним.

Цвяхи – 2-3 штуки – потрібно встромити у вазон та полити землю. Настій із цвяхів готуємо так: в 1 л води кладемо 5-6 цвяхів і чекаємо на потемніння води. Отриманим розчином поливаємо квіти під корінь.

А ви це знали? Що насправді означає розбити посуд - народні прикмети

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:30

Серед народних прикмет чи не найбільше тих, що пов’язані з розбитим посудом. Ці забобони настільки глибоко вкоренилися в культурі, що передавалися з покоління у покоління як дуже несприятливий знак, передають Патріоти України. Розбитий посуд традиційно...

Експертка розповіла, чи "зливають" США Україну і чи втомились від війни

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:22

Що справді є дуже серйозним - це дуже великий рівень невпевненості Сполучених Штатів у їхніх власних силах. Втома від війни в Україні є і в самій країні. А від чого у США не втомилися - то від ідеї, що саме Україна має перемогти у війні з Росією. Про ц...