1 літр води та 5 іржавих цвяхів врятують кімнатні рослини, якщо вони "захворіли"

Пишно квітучі кімнатні рослини є окрасою будь-якого будинку та особливою гордістю господарок. Якщо квіти хворіють, то вони подають явні сигнали, що настав час їх рятувати. На листі з’являються плями, вони тьмяніють і скручуються, передають Патріоти України.

Подробиці

Щоб допомогти квітам відновитися та захистити їх від можливих грибків та шкідників, можна використовувати перевірені часом народні засоби. Допомогти кімнатним рослинам можна за допомогою старих цвяхів. Ось що треба робити.

Рослини можуть страждати від хлорозу, через що порушується процес утворення хлорофілу та знижується активність фотосинтезу.

Листя блідне і зеленіють прожилки. Це відбувається тому, що рослина починає втрачати залізо. Виправити ситуацію допоможуть старі цвяхи, які встромляють у землю в горщиках. Такий спосіб порятунку рослин є на всі 100% безпечним і водночас ефективним.

Цвяхи – 2-3 штуки – потрібно встромити у вазон та полити землю. Настій із цвяхів готуємо так: в 1 л води кладемо 5-6 цвяхів і чекаємо на потемніння води. Отриманим розчином поливаємо квіти під корінь.

Все дуже просто! Як відмити липку етикетку з банок або посуду - допоможуть чотири дешеві кухонні засоби

субота, 4 лютий 2023, 21:30

Не кожен виробник дбає про своїх клієнтів, щоб вони могли без проблем зірвати липку наклейку про товар. Іноді доводиться докласти чимало зусиль, щоб зняти залишки паперу або прибрати клей. Ми вирішили розповісти, які чотири кухонні засоби допоможуть у ...

Два засоби проти чорної цвілі, яка "ховається" у пральній машині - миттєво видаляють грибок і наліт

субота, 4 лютий 2023, 21:12

Цвіль - одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути в будинку. Особливо часто грибок розвивається у ванній кімнаті, де більш волого, ніж в інших кімнатах. Цвіль може ховатися навіть усередині пральної машини, проте натуральний лайфхак допоможе п...