2020-й високосний: Чому українкам краще не народжувати 29 лютого

Новий 2020 рік металевого Щура - високосний, а це значить, що в лютому 29 днів, а не 28.

Як же бути тим людям, які народяться на 29 день лютого? Яку дату народження запишуть їм в паспорті і в свідоцтві про народження? Це питання хвилює всіх мам, у яких народження дитини доводиться на кінець лютого, передають Патріоти України.

В СРСР дозволяли матері дитини записати малюкові будь-яку дату народження, деякі батьки спеціально вказували датою народження державні свята. Також за радянських часів батькам малюків, що народилися 29 лютого, надавався вибір. У свідоцтві можна було вказати як цей день, так і сусідні дати - 28 лютого і 1 березня - щоб день народження "був" щороку, а не раз на чотири роки.

Зараз же все змінилося. Медики вказують в документах дату народження малюка і вона переноситься в свідоцтво про народження. Судячи з усього, діти, народжені в цю дату святкуватимуть день народження один раз на чотири роки.

Хіти тижня. Ви здивуєтеся: Фахівці склали список найбільш корисних алкогольних напоїв

середа, 30 вересень 2020, 22:30

Вчені відзначили, що помірне вживання цих напоїв корисно для здоров'я. Фахівці із США склали список найбільш корисних видів алкоголю. З'ясувалося, що крім червоного вина, у цей список потрапило темне пиво і популярний коктейль "Кривава Мері". В топ най...

Хіти тижня. Господині на замітку: Вишукані млинці-чебуреки нашвидкуруч

середа, 30 вересень 2020, 19:30

Спочатку млинці потрібно довести до напівготовності, а потім – додати "родзинку". Нашвидкуруч можна приготувати незвичайні несолодкі млинці з начинкою – тісто можна зробити як на молоці, так і на воді, а для начинки знадобиться сир дорблю, передають Па...