2020-й високосний: Чому українкам краще не народжувати 29 лютого

Новий 2020 рік металевого Щура - високосний, а це значить, що в лютому 29 днів, а не 28.

Як же бути тим людям, які народяться на 29 день лютого? Яку дату народження запишуть їм в паспорті і в свідоцтві про народження? Це питання хвилює всіх мам, у яких народження дитини доводиться на кінець лютого, передають Патріоти України.

В СРСР дозволяли матері дитини записати малюкові будь-яку дату народження, деякі батьки спеціально вказували датою народження державні свята. Також за радянських часів батькам малюків, що народилися 29 лютого, надавався вибір. У свідоцтві можна було вказати як цей день, так і сусідні дати - 28 лютого і 1 березня - щоб день народження "був" щороку, а не раз на чотири роки.

Зараз же все змінилося. Медики вказують в документах дату народження малюка і вона переноситься в свідоцтво про народження. Судячи з усього, діти, народжені в цю дату святкуватимуть день народження один раз на чотири роки.

Хіти тижня. Більше 20 кг: У мережі обговорюють різке схуднення Адель (фото)

субота, 18 січень 2020, 23:30

Шанувальникам кортить дізнатися секрет схуднення 31-річної співачки. Видання New York Post пише, що Адель схудла завдяки заняттям з особистим тренером і британській дієті SirtFood. Цей план харчування включає продукти, що регулюють обмін речовин: капус...

2020-й високосний: Чому українкам краще не народжувати 29 лютого

середа, 15 січень 2020, 8:30

Новий 2020 рік металевого Щура - високосний, а це значить, що в лютому 29 днів, а не 28. Як же бути тим людям, які народяться на 29 день лютого? Яку дату народження запишуть їм в паспорті і в свідоцтві про народження? Це питання хвилює всіх мам, у яких...