5 хвилин - і готово: Лайфхак, як відчистити незмивний нагар і старий жир зі сковороди

Існує простий спосіб повернути вашій старій та улюбленій сковорідці первісний вигляд, використовуючи звичайні засоби, доступні кожній господині. Для того, щоб вона знову стала як нова, достатньо виконати кілька простих маніпуляцій і всього за 5 хвилин, пише cpykami, передають Патріоти України.

Як видалити старий нагар зі сковороди

Підігрійте каструлю чи сковорідку на плиті до високої температури. Це важливо для ефективного очищення від нагару. Після цього переверніть посуд, помістіть його в мийку і дайте трохи охолонути.

Пательня

Нанесіть засіб для духовок і плит, додавши трохи води для рівномірного розподілу. Взаємодія із забрудненнями почнеться миттєво! Помірно розподіліть піну по всьому дну посуду губкою, щоб прискорити процес. Залишіть так на кілька хвилин.

сковорода з піною

Після цього ретельно промийте посуд під проточною водою, використовуючи рукавички. І, можливо, потрібно додати мийний засіб для посуду, щоб повністю видалити залишки розм’якшеного нагару.

Ви будете здивовані! Що відбувається з тілом, якщо не носити білизну - цікаві факти й застереження

понеділок, 11 грудень 2023, 7:43

Спідня білизна виконує три основні функції: гігієнічну, захисну і терморегуляційну. Медики кажуть, що можна обмежити використання білизни під час нічного сну, однак повністю відмовлятися від спіднього точно не варто, передають Патріоти України. Є і поз...

Це варто знати! Чому не розварюється горох у супі і що робити в такому разі

понеділок, 11 грудень 2023, 7:10

Якщо ви дуже любите горох, то, напевно, не раз задавались питанням, як прискорити процес готування. Напевно, ви потрапляли в таку ситуацію, коли начебто горох довго варився, суп готовий, але як тільки ви пробуєте страву, то горох виявляється твердим, ...