Не вірте в це! ТОП-5 поширених міфів про схуднення

Початок шляху до схуднення може супроводжуватися різними помилковими уявленнями, які часто призводять до нереалістичних очікувань. Щоб досягти успішного і стійкого зниження ваги, важливо розвінчати ці міфи. News Bytes розповів про кілька найпоширеніших помилок про швидке схуднення, на які не варто піддаватися.

Вуглеводи призводять до набору ваги

Один з поширених міфів полягає в тому, що споживання вуглеводів безпосередньо призводить до збільшення ваги. Насправді вони є невід'ємною частиною здорової дієти. Такі продукти, як овочі, фрукти та цільні зерна, багаті на вуглеводи і є основою збалансованого харчування.

Варто зазначити, що навіть клітковина є різновидом вуглеводів. Повністю відмовившись від них, ви можете позбавити свій організм життєвої енергії та необхідних поживних речовин. Однак бажано уникати рафінованих вуглеводів, таких як цукор і очищені зерна, оскільки вони пов'язані зі збільшенням ваги.

Голодні дієти допомагають схуднути

Віра в те, що голодування за допомогою краш-дієт призведе до стійкої втрати ваги, є ще однією помилковою думкою. Вони суворо обмежують споживання калорій, що рідко призводить до довготривалої втрати ваги.

Більше того, вони часто призводять до дефіциту поживних речовин і сильного потягу до їжі. Це може призвести до споживання продуктів з високим вмістом жирів і цукру, що в кінцевому підсумку призводить до набору ваги.

Відмова від жирів запобігає збільшенню ваги

Всупереч поширеній думці, виключення жирів з раціону не гарантує схуднення. Навпаки, це може мати протилежний ефект. Коли люди вилучають жири зі свого раціону, вони, як правило, компенсують це споживанням надмірної кількості доданого цукру та рафінованих зернових.

Це може негативно вплинути на метаболізм і сприяти запаленню. Вживання здорових жирів, таких як авокадо, мелене насіння льону та волоські горіхи, насправді може сприяти схудненню, допомагаючи при цьому відчувати себе ситим.

Безглютенова дієта сприяє схудненню

Думка про те, що дотримання безглютенової дієти гарантує схуднення, не зовсім точна. Глютен – це білок, який міститься в деяких зернових, таких як пшениця, ячмінь і жито. Сам по собі глютен не є шкідливим і може бути частиною здорового харчування, оскільки він присутній у багатьох продуктах, багатих на клітковину, які містять необхідні вітаміни та мінерали.

Для схуднення потрібна лише сила волі

Мабуть, найбільш оманливий міф полягає в тому, що успіх у схудненні залежить виключно від сили волі. На вагу можуть впливати численні фактори, які людина не може контролювати, такі як генетика, медичні захворювання, такі як гіпотиреоз або СПКЯ, і навіть проблеми з психічним здоров'ям, такі як депресія, можуть впливати на вагу. Наш організм має різні біологічні механізми та гормони, які регулюють масу тіла, і коли вони стають дисфункціональними, схуднути стає складніше

Чому банани треба їсти щодня: Лікарі розповіли про користь цих фруктів

неділя, 16 червень 2024, 17:14

Банани - ситні та солодкі фрукти, які слід постійно включати до свого раціону, передають Патріоти України. Справа в тому, що в плодах багато вітамінів та мікроелементів, які позитивно впливають на стан організму. При цьому достатньо з’їдати лише один ф...

Смакота! Рецепт ідеальної піци, яку можуть приготувати навіть новачки на кухні

неділя, 16 червень 2024, 12:12

Якщо ви думаєте, що піца є чимось надзвичайно складним, помиляєтесь. Її можна без проблем приготувати на домашній кухні. Так, аромату печі не відчуєте в італійському стилі, але смачно буде на сто відсотків, передають Патріоти України. Для приготування ...