90% припускаються помилок! Як правильно солити м’ясо для шашлику

Один тільки аромат ніжного та соковитого шашлику викликає апетит, передають Патріоти України.

Приготувати страву досить легко, але, якщо не знати про деякі хитрощі, то також її легко зіпсувати. Наприклад, багато хто сперечається про те, коли саме потрібно додавати сіль.

Досвідчені кулінари, які постійно готують шашлик, знають, що якщо м’ясо використовується без маринаду, то краще обійтися без солі.

Від додавання солі даний продукт виділяє сік і тому шашлик може бути жорстким. За бажання можна посолити страву в кінці приготування.

Якщо йдеться про птицю, то бажано натерти її сіллю перед смаженням. У результаті волокна вийдуть м’якими та ніжними.

Баранина теж солиться перед приготуванням. Але таке м’ясо слід замаринувати, а додавати сіль можна вже перед нанизуванням на шампур.

Але, якщо хочеться, щоб шашлик готувався швидше, краще заздалегідь його замаринувати і додати сіль. Йдеться про будь-який вид м’яса. Крім цього, така обробка зробить смак цікавішим.

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти чорний шоколад

субота, 20 липень 2024, 17:49

Однією з найбільш відчутних переваг у споживанні темного шоколаду є те, що він не викликає такої сильної тяги до цукру, як молочний шоколад або печиво, передають Патріоти України. . На сторінці Clip Guide вийшла цікава інформація про те, що станеться ...