А вам це під силу? Тільки люди з гострим зором зможуть знайти приховане число

Люди в мережі введені в оману, намагаючись розгледіти приховане число у складній оптичній ілюзії, але нібито лише люди з найгострішим зором можуть його знайти., передають Патріоти України.

Пропонуємо оптичну ілюзію для перевірки вашого зору. Як стверджує видання Mirror, завдання просте — люди повинні шукати число, заховане десь на зображенні.У Twitter користувачка @TheFigen_ поділилася знімком оптичної ілюзії із підписом: “Перевірка очей! Яке число ви бачите?”.

На малюнку є безліч чисел, які приховані на яскравому та блискучому червоному тлі. Хоча число “571” було найпопулярнішим варіантом серед користувачів Twitter, про що свідчать коментарі, інші зазначали, що вони помітили зовсім інші числа. “573”, — написала одна людина. Водночас хтось інший написав: “285”.

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 17:51

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...

Два в одному: Яблучний кремовий пиріг на пісочному тісті з сирною начинкою

вівторок, 26 вересень 2023, 15:56

Пироги з яблуками - справжня осіння випічка, яку можна готувати на будь-якому тісті. Наприклад, якщо ви любите сухі пироги, тоді зробіть пісочне, якщо любите м'які та пишні - готуйте тісто з содою, розпушувачем або дріжджами. Для пирогів на кшталт "Шар...