А ви так робите? Блогерка показала простий трюк з перевертання бутербродів на сковороді (відео)

Жінка поділилася лайфхаком, який повністю змінить ваш спосіб готування. Тепер і ви зможете перевертати і сендвічі, і млинці як професіонал, передають Патріоти України.

Користувачка TikTok на ім'я Донна поділилася відео за порадою чоловіка. Незабаром люди були вражені простим трюком і сказали, що вони теж будуть його використовувати.

На відео блогерка смажить бутерброд з сиром, піднімає його лопаткою, потім піднімає і перевертає сковороду. Після цього бутерброд знову притискається до сковороди, а потім вона знову перевертається і повертається на плиту.

Завантаживши відео в TikTok, Донна підписала його: "Мій чоловік був схвильований, він сказав, що я повинна зробити одне з тих відео, де на питання: "В скільки років ви дізналися про?..", відповіддю є: "У сьогодні років". І показати їм, як я перевертаю свої сендвічі з сиром".

Відео незабаром стало вірусним, і тепер у нього більше чотирьох мільйонів переглядів.

Додайте хліба до води - і огірки збиратимете центнерами: Як приготувати диво-засіб для розкішного урожаю

п’ятниця, 1 липень 2022, 15:30

У другiй половинi лiта чимало господарів помiчають, що кущi огiрочкiв почали жовтiти. Вiдповiдно, цвiту й самих плодiв стає дедалi менше. Але продовжити плодоношення кущикiв огірків можна. Причому зробити це дуже просто, пояснює господарка з Вінниччини...

Бореться проти шкідників та хвороб рослин і збагачує ґрунт: Лушпиння цибулі - справжня знахідка для городу

п’ятниця, 1 липень 2022, 11:26

Господарка з Вінниччини Раїса Поймало, яка раніше поділилася секретом вирощування та розмноження лілій, не викидає лушпиння цибулі у сміття. Навпаки, старанно збирає та сушить. Бо це справжня знахідка для городніх потреб, передають Патріоти України. Д...