А ви це знали? Блогерка показала хитрий трюк, як скористатися теркою і не забруднити її (відео)

Дівчина опублікувала в соцмережах відеоролик, в якому стверджується, що всі ми досі неправильно користувалися теркою, передають Патріоти України.

Виявляється, можна натерти необхідні для куховарства продукти, а після не мити тертку, і для цього всього лише потрібно обернути кухонне пристосування досить щільною пластиковою плівкою. Крім того, такий спосіб захистить наші пальці від травм.

Відеоролик подивилося чимало народу, але великою кількістю коментарів її порада похвалитися не може. Складається враження, що користувачі поки не визначилися, як ставитися до подібної хитрості.

Наймодніша нині! Жіноча стрижка блант боб - чудово молодить

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:25

Ідеально прямий боб став наймоднішою стрижкою в новому році. Зачіска підходить жінкам будь-якого віку та з будь-якою формою обличчя, головне, правильно підібрати довжину. Складного укладання така стрижка не вимагає, передають Патріоти України. Універс...

Дуже неприємна проблема, але вихід є! Лікарка розповіла, чому з'являються заїди і як з ними боротися

п’ятниця, 21 січень 2022, 15:43

Багато у кого доволі часто виникають болючі запалення в куточках губ. Це заїди і їх поява може свідчити про кілька причин. Про це розповіла педіатр Дарина Власенко, пише "Країна здоров'я", передають Патріоти України. Так, інші назви цієї недуги – ангу...