А ви це знали? Блогерка показала хитрий трюк, як скористатися теркою і не забруднити її (відео)

Дівчина опублікувала в соцмережах відеоролик, в якому стверджується, що всі ми досі неправильно користувалися теркою, передають Патріоти України.

Виявляється, можна натерти необхідні для куховарства продукти, а після не мити тертку, і для цього всього лише потрібно обернути кухонне пристосування досить щільною пластиковою плівкою. Крім того, такий спосіб захистить наші пальці від травм.

Відеоролик подивилося чимало народу, але великою кількістю коментарів її порада похвалитися не може. Складається враження, що користувачі поки не визначилися, як ставитися до подібної хитрості.

Не викидайте яблучну шкірку у смітник - вона може ще знадобитися на кухні

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:53

Після приготування пирога чи млинців з яблуками, неодмінна залишається ціла купа яблучних шкірок. Більшість відразу викидає їх у смітник. Однак так робити не варто, передають Патріоти України. Не дивно, що після очищення яблука шкірку зазвичай викидаю...

Господиням на замітку! Три супертрюки, щоб відчистити посуд від застарілого нагару

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:45

Виявляється, щоб відчистити каструлі та сковорідки від нагару, навіть застарілого, не треба нічого драти металевою щіткою чи витрачатися на дорогущі засоби. Тримайте три суперспособи, щоб без зусиль домогтися блиску вашого металевого посуду, передають...