А ви це знали? Чому деяким людям варто перестати пити зелений чай

Зелений чай може мати декілька переваг для здоровʼя людини завдяки вмісту антиоксидантів. Згідно з дослідженнями, цей напій може допомогти при тривозі та стресу. Ба більше, він позитивно впливає на памʼять та знижує високий кровʼяний тиск і холестерин, передають Патріоти України.

Про це повідомили в health. Зелений чай містить низку поживних речовин. Він містить безліч антиоксидантів та мінералів, а саме магній, який допомагає контролювати рівень цукру в крові, калій, який підтримує водний баланс та селен, що позитивно впливає на імунну систему. Попри це, споживання зеленого чаю може становити певну загрозу.

Ризики зеленого чаю

Безпечним вважається споживання до восьми чашок зеленого чаю на день. Зокрема, одна чашка містить близько 30-50 міліграмів кофеїну. Тоді як споживання понад 400 міліграмів кофеїну щодня може бути небезпечним. Ба більше, деякі люди можуть бути більш чутливими до кофеїну, ніж інші.

Надмірне споживання кофеїну може спричинити побічні ефекти, а саме:

  • Тривогу.
  • Відчуття нервовості.
  • Головний біль.
  • Проблеми із засипанням і засипанням.
  • Нудоту.
  • Прискорене серцебиття.
  • Проблеми зі шлунком.

Крім цього, експерти радять поговорити з лікарем у випадку вагітності чи годування грудьми. В такому випадку можуть порадити пити менше за 300 мг кофеїну. Адже занадто велика кількість зеленого чаю може підвищити ризик вроджених дефектів, а кофеїн може потрапити до грудного молока.

Високі дози зеленого чаю також взаємодіють з деякими ліками, зокрема й з тими, що лікують проблеми з серцем і високий кровʼяний тиск.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...