А ви це знали? Чому досвідчені дачники не викидають лушпиння часнику

Досвідчені дачники намагаються максимально використовувати натуральні засоби для догляду за городом і садом, передають Патріоти України.

Подробиці

Популярні хімічні препарати можуть накопичуватися у ґрунті. Тому там де є можливість, варто використовувати екологічні засоби, зроблені власноруч. Як, наприклад, можна використовувати лушпиння часнику.

Боротьба з попелицями та павутинним кліщем

Ці шкідники можуть бути усунені і за допомогою народних засобів. Для того щоб подолати попелицю і кліща, потрібно в рівних кількостях взяти лушпиння цибулі та часнику, відправити їх у відро з водою. Через п’ять днів настій проціджується та використовується для обприскування.

Щоб морква краще зберігалася

Дуже прикро виростити багатий урожай моркви та втратити його через неправильне зберігання. Тому в ящиках потрібно періодично робити шари з часникового лушпиння. Також можна використовувати лушпиння для того, щоб посипати овоч зверху.

Колорадський жук

Можна спробувати вигнати шкідника за допомогою натурального засобу. Потрібно зібрати лушпиння, залити водою і почекати вісім годин. Потім відфільтрованим засобом проводиться обприскування картоплі.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...