А ви це знали? Чому досвідчені господині зберігають парафінові і воскові свічки у морозилці

Свічка - виріб, для якого дуже важливе правильне зберігання. Якщо вона буде перебувати в невідповідних температурних умовах, то перестане бути придатною до використання, передають Патріоти України.

Подробиці

Зі свічкою варто поводитись обережно. Адже недотримання умов її використання може призвести до доволі згубних наслідків. Якщо довго тримати такі вироби поряд з радіатором опалення або іншими нагрівальними приладами, то віск або парафін просто розплавляться.

Нічим добрим не закінчується і тривале перебування свічок за умов морозу. Якщо воскоподібні суміші знаходяться під постійним впливом низьких температур, то матеріал набуде надмірної крихкості. Незважаючи на це, багато господинь деякий час зберігають свічки в морозильній камері. Що буде, якщо покласти свічку в морозилку Недовга дія низьких температур вплине на свічку позитивно.

Діяти потрібно так: перед запланованим використанням відправте воскові або парафінові вироби в холодильник. Там свічки мають полежати 2-3 години. Але не довше, інакше вони нагадуватимуть за своєю крихкістю скло. Попереднє недовге «заморожування» необхідне для збільшення тривалості горіння.Іншими словами, «охолоджені» свічки повільніше згорятимуть і довше триматимуть полум’я.

Як врятувати мед, що зацукрився - хитрий трюк

субота, 23 вересень 2023, 21:09

У натурального меду термін зберігання практично безмежний. Так відбувається через те, що продукт має особливий хімічний склад. Однак, коли мед деякий час постоїть, він зацукрюється. У такому випадку використовувати його в кулінарії стає складно, переда...

Смачніше за "Вінегрет"! Рецепт салату з буряків та квашених огірків на перекус

субота, 23 вересень 2023, 17:30

Салат із буряка - це бюджетна страва на кожен день: на обід, вечерю, перекус та до будь-якого гарніру. Варто відзначити, що буряк поєднується з усіма іншими овочами, фетою та бринзою, горіхами та навіть чорносливом. Заправити страву можна майонезом, ол...