А ви це знали? Чому досвідчені господині зберігають парафінові і воскові свічки у морозилці

Свічка - виріб, для якого дуже важливе правильне зберігання. Якщо вона буде перебувати в невідповідних температурних умовах, то перестане бути придатною до використання, передають Патріоти України.

Подробиці

Зі свічкою варто поводитись обережно. Адже недотримання умов її використання може призвести до доволі згубних наслідків. Якщо довго тримати такі вироби поряд з радіатором опалення або іншими нагрівальними приладами, то віск або парафін просто розплавляться.

Нічим добрим не закінчується і тривале перебування свічок за умов морозу. Якщо воскоподібні суміші знаходяться під постійним впливом низьких температур, то матеріал набуде надмірної крихкості. Незважаючи на це, багато господинь деякий час зберігають свічки в морозильній камері. Що буде, якщо покласти свічку в морозилку Недовга дія низьких температур вплине на свічку позитивно.

Діяти потрібно так: перед запланованим використанням відправте воскові або парафінові вироби в холодильник. Там свічки мають полежати 2-3 години. Але не довше, інакше вони нагадуватимуть за своєю крихкістю скло. Попереднє недовге «заморожування» необхідне для збільшення тривалості горіння.Іншими словами, «охолоджені» свічки повільніше згорятимуть і довше триматимуть полум’я.

Як зробити, щоб на чашці не утворювався чайний наліт - три маловідомі хитрощі

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:10

Час від часу посуд потрібно не просто перемивати, а прямо-таки "реанімувати". Частіше всього це трапляється у господинь, які полюбляють білі тарілки, бо ті з часом жовтіють навіть при правильному догляді, передають Патріоти України. Впоратися з такою п...

Копійчане добриво для орхідей з інгредієнтів, які є на кожній кухні - будуть рости як на дріжджах!

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:45

Мало хто знає, що приготувати дієве добриво для орхідей можна з простих інгредієнтів, які є на кожній кухні, передають Патріоти України. Таке добриво для орхідей допоможе квітці виглядати здоровою, рости і навіть квітнути. А ще збагатить рослину всіма ...