А ви це знали? Чому яйця небажано зберігати в холодильнику - основні причини

Ми звикли зберігати яйця в холодильнику, незважаючи на те, що в магазинах продукт зберігається просто на прилавках і при цьому не псується, передають Патріоти України.

Виявляється, зберігання яєць у холодильнику не гарантує їм триваліший термін зберігання. Є лише одна причина, яка може змусити вас після приходу додому покласти яйця у холодильник.Майже всі компанії-виробники холодильників пропонують окремий лоток для яєць. Вважається, що охолодження яєць захищає їх від псування та знижує ризик харчового отруєння, спричиненого сальмонельозом, оскільки при низьких температурах сальмонела гине.

Це дійсно так. Тому якщо ви підозрюєте, що яйця можуть бути заражені сальмонельозом, їх обов'язково зберігайте в холодильнику. Бо за кімнатної температури вони можуть заразити інші яйця.

При цьому здорові яйця, що зберігаються за кімнатної температури, не псуються. Крім того, у багатьох рецептах рекомендується використовувати яйця, які зберігаються за кімнатної температури, оскільки вони краще збиваються, ніж холодні з холодильника.

Крім того, є ще аргументи не залишати яйця у холодильнику. При тривалому зберіганні яєць за низьких температур на шкаралупі можуть з'явитися тріщини, там почнуть утворюватися і накопичуватися бактерії. Існує ризик, що при розбиванні яйця бактерії потраплять спочатку в яйце, а потім і в організм.

Крім того, яйця, що довго перебувають при низькій температурі, схильні до конденсації, коли їх виймають з холодильника і переносять у приміщення з кімнатною температурою. Це також сприяє зростанню бактерій на яєчній шкаралупі

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...