А ви це знали? Чому яйця небажано зберігати в холодильнику - основні причини

Ми звикли зберігати яйця в холодильнику, незважаючи на те, що в магазинах продукт зберігається просто на прилавках і при цьому не псується, передають Патріоти України.

Виявляється, зберігання яєць у холодильнику не гарантує їм триваліший термін зберігання. Є лише одна причина, яка може змусити вас після приходу додому покласти яйця у холодильник.Майже всі компанії-виробники холодильників пропонують окремий лоток для яєць. Вважається, що охолодження яєць захищає їх від псування та знижує ризик харчового отруєння, спричиненого сальмонельозом, оскільки при низьких температурах сальмонела гине.

Це дійсно так. Тому якщо ви підозрюєте, що яйця можуть бути заражені сальмонельозом, їх обов'язково зберігайте в холодильнику. Бо за кімнатної температури вони можуть заразити інші яйця.

При цьому здорові яйця, що зберігаються за кімнатної температури, не псуються. Крім того, у багатьох рецептах рекомендується використовувати яйця, які зберігаються за кімнатної температури, оскільки вони краще збиваються, ніж холодні з холодильника.

Крім того, є ще аргументи не залишати яйця у холодильнику. При тривалому зберіганні яєць за низьких температур на шкаралупі можуть з'явитися тріщини, там почнуть утворюватися і накопичуватися бактерії. Існує ризик, що при розбиванні яйця бактерії потраплять спочатку в яйце, а потім і в організм.

Крім того, яйця, що довго перебувають при низькій температурі, схильні до конденсації, коли їх виймають з холодильника і переносять у приміщення з кімнатною температурою. Це також сприяє зростанню бактерій на яєчній шкаралупі

Виберіть метелика, який вам подобається, - та дізнайтеся приховані риси своєї особистості

неділя, 1 жовтень 2023, 21:10

Виберіть метелика на картинці і дізнайтеся щось нове про себе, передають Патріоти України. Метелики — живі символи свободи та краси. Багато художників використовували їх у своїх творах як натхнення, і через їх символізм свободи та уособленням краси при...

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...