А ви це знали? Чому категорично не можна зберігати їжу в сковороді в холодильнику

Дуже часто господині, приготувавши їжу, не перекладають її в контейнер, а ставлять в холодильник прямо у сковороді. Робити це категорично не можна, оскільки це погано не лише для продуктів, але і для сковороди, передають Патріоти України.

Чи можна сковороду ставити в холодильник

Чи можна зберігати їжу в сковороді? Відповідь буде ні. І причин цьому кілька. По-перше, метали можуть проникати в їжу. Зокрема, це стосується сковорідок з таких металів, як мідь та алюміній. Вони не мають захисного покриття, тому тривале зберігання продуктів може призвести до забруднення їжі металами, а це в перспективі може викликати проблеми зі здоров'ям.

Друга причина, з якої не варто ставити сковороду з їжею в холодильник в тому, що без герметичної кришки (якої немає у сковороди) їжа псується та втрачає смак. Крім того, коли продукти зберігаються в холодильнику, там створюється вологе середовище, що ідеально для росту бактерій.

Мікроби та бактерії будуть проникати в посуд, забруднюючи їжу. Також без герметичної кришки їжа також може вбирати запахи. Алюмінієвий посуд вступає в реакцію з кислими харчовими інгредієнтами, вона може забруднювати продукт і змінювати смак. У результаті при вживанні їжа може викликати нудоту і розлад шлунка.

По-третє, зберігання сковороди в холодильнику призводить до її пошкодження. Наприклад, якщо зберігати солоні або кислі продукти в сковороді в холодильнику, можна викликати корозію металу. А посуд з чавуну та вуглецевої сталі в холодильнику піддаватиметься впливу вологи і може іржавіти.

Сковороді з антипригарним покриттям також не місце в холодильнику. Низька температура псує антипригарне покриття.

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...

Люди, які себе поважають, ніколи не допускають таких речей

субота, 30 вересень 2023, 21:15

Багато з нас зрозуміли, що в ці періоди великих перетворень ми повинні кардинально змінити наше життя. Ці часи вимагають хоробрості, чесності і прозорості, щоб ми могли трансформуватися в наше вище Я, передають Патріоти України. Якщо ви дійсно поважаєт...