А ви це знали? Чому коти одних людей люблять, а інших ні: Як зрозуміти поведінку котячих

Коти - загадкові створіння, які ніби прибули з іншої планети. Часом поведінка чотирилапих може спантеличувати і бентежити. Особливо, коли до одних людей тварини виявляють прихильність, а до інших - навпаки, передають Патріоти України.

Як зрозуміти поведінку котячих?

Чому кішки не люблять деяких людей

Експерти з поведінки домашніх тварин кажуть, якщо коти вас не люблять, проблема швидше за все у вас, а не в них. Адже деякі люди притягують кішок, а деякі відштовхують від себе. І криється весь секрет в поведінці людини.

Яких людей коти люблять, а яких ні

В першу чергу, кішки дуже не люблять нав'язливих людей, які порушують їхні межі. Та й взагалі, тваринам не надто подобається пильна увага з боку сторонніх осіб.

Також кішки терпіти не можуть метушливих людей з активною жестикуляцією та голосним голосом. Якщо ви спробували погладити незнайомого кота, а він відсторонився, не повторюйте спробу, тварина може відреагувати агресивно.

Як поводитися з котами

Коли ви приходите в гості до оселі, де є кішка, просто ігноруйте її, і вона вважатиме вас безпечним. Головне - в жодному разі не дивіться на кота впритул, тварини сприймають пильну позицію як загрозу. Поводьтеся спокійно, надто не шуміть і не розмахуйте руками.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...