А ви це знали? Чому морозилка має завжди бути повною - експерт пояснив хитрість, яка зекономить кошти

Енергозаощадження буде дуже важливим майбутньої зими. Власне, це питання уже стало руба. Втім, окрім стандартних порад не вмикати зайвого і переносити енергозатратні справи на кшталт прання з годин пікового навантаження, існують менш очевидні лайфхаки. Наприклад, тримати морозильну камеру холодильника заповненою, передають Патріоти України.

Як розповів виданню Express експерт із заощаджень Сем Вілланс, в такому разі цей прилад працює ефективніше. При цьому геть не важливо, чим саме буде заповнена ваша морозилка. Підійде що завгодно – від готових страв і напівфабрикатів до пенопластових гранул та старих газет. Ще один хороший і дешевий "наповнювач" для морозилки – це пляшки та пакети з водою та форми для льоду.

У разі, якщо ви складаєте у лотки камери всього потрошки, то неїстівний наповнювач кладіть у дальньої стінки, а продукти – спереду. Так ви зручно організуєте простір і ще й змусите морозилку заощаджувати електроенергію.

За словами експерта, незаповнена морозилка витрачає енергію на охолодження повітря, яке надходить всередину, коли ви її відкриваєте. Якщо ж місця для теплого повітря не залишається, то енергозатрати знижуються. До того ж, частина задачі з охолодження лягає на інші предмети, що уже лежать у морозилці.

Заморожування залишків страв, окрім того, що підвищує енергоефективність приладу, також скорочує кількість харчових відходів, які є досить значною екологічною проблемою. А так ви зможете тримати морозильну камеру наповненою і мати під рукою готові страви, які залишиться тільки розігріти.

Важливе доповнення від експерта – схожий принцип із холодильною камерою не працює. Якщо заставити холодильник так, що будуть перекриті вентиляційні отвори, це порушить нормальний механізм його роботи. Приладу доведеться збільшувати споживання енергії, щоби забезпечити повноцінну циркуляцію холоду по всьому простору.

Деруни, які не темніють: Ось що обов'язково потрібно додати до тіста

понеділок, 6 лютий 2023, 19:59

Найпростіша, смачна і ситна страва з картоплі - деруни. Готувати їх потрібно з жовтих сортів картоплі - ті, які ароматніші і краще розварюються. А для того, щоб деруни не були сірими і забитими, потрібно додавати тільки просіяне борошно, а в основу - ц...

Просто візьміть фарш та склянку кисломолочного сиру - рецепт смачних швидких котлет у духовці

понеділок, 6 лютий 2023, 19:44

Котлети завдяку додавання кисломолочного сиру в фарш виходять ніжними та соковитими. Але водночас сир в готових котлетах на смак не відчувається. Ще й до того такі котлети добре тримають форму та не розвалюються, передають Патріоти України.