А ви це знали? Чому не можна мити підлогу після заходу сонця - пов’язують із нечистою силою

З миттям підлоги завжди було пов’язано багато народних вірувань. Так, здавна вважалося, що не можна мити підлогу три дні після того, як хтось із родини поїхав в далеку дорогу, передають Патріоти України.

За повір’ям, не можна мити підлогу після заходу сонця. З чим це пов’язано та які можуть бути наслідки, розбирався OBOZREVATEL.

Повір’я має в основі рух небесних світил. Наші пращури вірили, що Сонце – символ народження, початку життя, добра та світла, а Місяць – символ закінчення та смерті. Тому господині намагалися зробити хатні справи до настання сутінків.

Мити підлогу після заходу сонця, за народними віруваннями, – до проблем зі здоров’ям, нещасть та негараздів. Крім того, ввечері господиня мовби "вимиває" з дому достаток і позитивну енергетику.

За іншою версією, важливий не тільки час прибирання, а й напрямок. Господиням не радять мити підлогу у напрямку до дверей – так можна вимести щастя. А коли починати вологе прибирання від порогу і до кімнати – це примножить достаток.

Якщо до оселі приходить бажаний гість, не можна одразу після його відбуття мити підлогу. За повір’ям, інакше цей гість може більше ніколи не переступити поріг вашого будинку.

Легше не стане: Землю знову "атакуватимуть" магнітні бурі, названо дати

неділя, 3 грудень 2023, 21:27

Землю ще три дні поспіль атакуватимуть так звані сонячні шторми. Активність буде високою, ще в неділю, 3-го, а також 4 та 5 грудня. Про це свідчить додаток для метеочутливих людей Meteoagent, передають Патріоти України. Ще одна дата, коли фіксується в...

Додайте це у воду - і яйця будуть самі вилітати зі шкаралупи: Хитрий спосіб варіння

неділя, 3 грудень 2023, 21:12

Кулінари часто радять додавати оцет у воду для варіння. Покладіть яйця у каструлю і додайте холодну воду. Вода повинна повністю покривати яйця. Перед тим, як ставити каструлю на вогонь, додайте у неї трохи соди, передають Патріоти України. Просто варіт...