А ви це знали? Чому не можна виливати окріп у раковину

Часто виготовлення труб використовується пластик. Цей матеріал є далеко не найстійкішим до високих температур. Тому не варто виливати в раковину окріп. Якщо робити це часто, то пластикова труба розм’якшиться, передають Патріоти України.

У результаті відбудеться протікання. Це призведе лише до зайвих проблем та витрат. Якщо окріп виливається вкрай рідко, то турбуватися нема про що.

Що робити, щоб труби не протікали

Не варто чекати, щоб вода, в якій варилися макарони або картопля, охолола. Потрібно лише знати про одну просту хитрість, яка врятує проблеми.

Сантехніки рекомендують, щоб уберегти пластикові труби від пошкоджень, паралельно відкрити кран із холодною водою. Таким чином, литиметься не окріп, а просто тепла вода, яка не пошкоджуватиме систему.

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...

Виберіть подарунок на картинці - і дізнайтеся, яким для вас буде 2023 рік

субота, 28 січень 2023, 11:12

Чи любите ви подарунки так, як любимо їх ми? Якщо так, пройдіть наш жартівливий тест. Виберіть коробку, пакет або мішок, який доведеться вам до душі, і дізнайтеся, що лежить всередині, передають Патріоти України. Кожен подарунок розповість, що чекає ва...