А ви це знали? Чому не можна зберігати порожні банки вдома - прикмета, про яку чули не всі

Значення посуду у повсякденному житті важко переоцінити. Тому люди ставляться до нього з таким трепетом, що оточили посуд безліччю забобонів. Зокрема вони стосуються порожніх предметів. Особливу увагу в народі приділяють банкам, передають Патріоти України.

OBOZREVATEL поцікавився прикметами, пов’язаними з банками. Зокрема поясненням, чому не можна порожні ємності зберігати вдома. За повір’ям, будь-який порожній посуд може притягувати проблеми з достатком. І банки в тому числі. Особливо, якщо вони стоять вдома непомиті і припадають пилом.

Найкраще винести скляну тару на зберігання у якісь господарські приміщення – до комори, у підвал чи гараж. Якщо ж такої можливості нема, у кожну банку, яка стоїть вдома, потрібно покласти хоча би щось – жменьку крупи, кілька лаврових листків, монетку. При цьому ємність треба накрити чимось – кришкою чи чимось іншим, або перевернути догори дном. Це також захистить оселю.

У разі, коли потрібно повернути банку власнику, у неї теж треба покласти якусь дрібницю – печиво, цукерку, тощо. Тоді вона не спровокує неприємностей у цієї людини. Після того, як банка спорожніє, її не можна залишати на столі. Це провокує не тільки проблеми з грішми, але й борги.

Тріснуті банки є передвісниками сварок та скандалів у сім’ї. Чим більше такого мотлоху стоїть удома, тим масштабнішими будуть негаразди. Тому від нього треба позбуватись у першу чергу.

Але якщо ціла банка розбилась – то це, навпаки, хороша прикмета. Вона віщує вдалі покупки для господарства, а якщо це сталось у неділю, то несподіваний дохід. Якщо ж банка впала, але залишилась цілою – це до радісних новин чи приємних гостей.

Часом банки підвертаються під руку під час сварки. Уламки розбитого таким чином предмета необхідно негайно викинути. Вони взяли на себе всю негативну енергетику, і зволікати з її ліквідацією не варто. Якщо у банці опинилась якась істота – це теж має своє значення. Так метелик віщує везіння. А павук, особливо якщо він сплів павутиння, вказує на недоброзичливця в оточенні.

Джерело: Обозреватель

Ви тільки зіпсуєте м’ясо! У якому посуді не можна маринувати шашлик

неділя, 28 травень 2023, 17:14

Смачний шашлик - важлива частина погожих весняних та літніх днів. Начебто нічого складного в його приготуванні немає, проте навіть найменший нюанс може вплинути на смак м’яса або зіпсувати його, передають Патріоти України. Посуд, в якому маринується м...

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...