А ви це знали? Чому не рекомендують кидати пельмені в окріп

Як варити пельмені правильно? На це питання в кожного своя відповідь. Хтось каже, що треба кидати їх в окріп, інші дотримуються протилежної думки. У будь-якому випадку є суттєва різниця в підході, передають Патріоти України.

Подробиці

Якщо ви раніше кидали варити пельмені кидати виключно в окріп, тоді розкажемо ще один метод, який практикують люди.

Для початку рекомендують покласти пельмені в холодну воду на кілька хвилин. Потім доводять воду до 50 градусів і перекладають пельмені варитися.

На думку господинь, які так роблять, метод допомагає пельменям не злипнутися та розваритися. Варто зауважити, що багато чого залежить від помішування. Якщо ви цього не будете робити, то будь-які пельмені злипнуться.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...