А ви це знали? Чому під час варіння яйця жовток стає зеленим

Курячі яйця є важливим джерелом поживних речовин, які необхідні для підтримки здоров’я організму. Це дуже збалансований продукт, який варто включати до свого раціону на регулярній основі, передають Патріоти України.

Подробиці

Найкориснішим варіантом їх приготування вважається варіння. Однак часом жовток змінює свій колір, набуваючи неапетитного зеленого відтінку.

Чому так може відбуватися?

Дехто вважає, що жовток змінює колір через те, що куплений не зовсім якісний продукт. Побачивши зеленого жовтка господині виявляють обережність і навіть не вживають продукт в їжу.

Однак це помилкова думка: їсти таке яйце можна без ризику для здоров’я. Але виглядає воно непривабливо.

Мало хто знає про те, що зелений відтінок є лише результатом хімічної реакції, викликаної некоректною термічною обробкою.

Так відбувається в тому випадку, якщо ви варите яйця надто тривалий час. Тому варто дотримуватись прийнятих норм. Для варіння яйця досить почекати до 10 хвилин. Цього часу буде цілком достатньо для того, щоб воно зварилося.

Більше білка, ніж у рибі! Названо найкорисніше м'ясо

п’ятниця, 12 липень 2024, 22:48

Які види м’яса можна вживати всім, а від якого краще відмовитися: поради лікарів, передають Патріоти України. М’ясо для українців є невід’ємним складником щоденного раціону. Немає такої людини, якій би не подобалося запечене, варене, смажене чи тушкова...

Вирішити проблему можна! Що робити, якщо варення вийшло надто солодким

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:56

Звичайно, варення і повинно бути солодким. Але часом буває, що в десерті надто багато цукру, передають Патріоти України. В такому разі варення їсти практично неможливо, а тому слід завжди ретельно слідкувати за кількістю цукру, який ви додаєте. Однак, ...