А ви це знали? Чому поливання городніх рослин теплою водою може значно знизити їхню врожайність

Без своєчасного та правильного поливу рослин не можна отримати гарний урожай. Особюливо важливо поливати рослини у спекотну погоду, передають Патріоти України.

Багатьма дачниками вважається, що для поливу потрібно використовувати лише теплу воду. Розповідаємо, чи дійсно це так, що буде, якщо поливати культури холодною водою.

Деякі фахівці стверджують, що поливання прохолодною водою збільшує врожайність Основна причина, щоб проливати культури прохолодною водою в тому, що для розчинення великої кількості вуглекислого газу потрібні низькі температури, близько 15 градусів. Рослині, як відомо, вуглекислий газ потрібний для фотосинтезу, власне для утворення кисню. У теплій воді речовина буде розчинятися слабше.

Крім того, коріння багатьох культур краще почуваються саме при поливі прохолодною водою. Бульби картоплі, наприклад краще формуються при температурі ґрунту не вище 20 градусів. Кореневій системі більшості популярних городніх культур потрібна температура землі 15 градусів. І якщо тепла вода підвищить температуру ґрунту, це безумовно відобразиться на розвитку рослини.

Але дуже важливо пам'ятати, що крижаною водою, так само як і перегрітою (близько 30-40 градусів) поливати рослини не можна.

Що робити, якщо варення сильно зацукрилося - покрокова тактика порятунку десерту

вівторок, 9 серпень 2022, 15:14

Варення може зацукритися з різних причин: через порушення технології готування, неправильне зберігання, використання неякісних кришок. Якщо перетримати продукт і розлити його по банках вже через деякий час після приготування, то ризик зацукрення збільш...

Те, що ви побачили першим на зображенні, підкаже, в якому напрямку вам рухатися далі

вівторок, 9 серпень 2022, 14:13

Є люди, які чіпляються за свої мрії, прагнуть втілити їх у життя. Є й ті, хто боїться визнати, чого хоче насправді, тому не наважується покинути зону комфорту і продовжує тягнути свою лямку, передають Патріоти України. Пропонуємо вам поглянути на карти...