А ви це знали? Чому поливання городніх рослин теплою водою може значно знизити їхню врожайність

Без своєчасного та правильного поливу рослин не можна отримати гарний урожай. Особюливо важливо поливати рослини у спекотну погоду. Деякі фахівці стверджують, що поливання прохолодною водою збільшує врожайність, передають Патріоти України.

Основна причина, щоб проливати культури прохолодною водою в тому, що для розчинення великої кількості вуглекислого газу потрібні низькі температури, близько 15 градусів. Рослині, як відомо, вуглекислий газ потрібний для фотосинтезу, власне для утворення кисню. У теплій воді речовина буде розчинятися слабше.

Крім того, коріння багатьох культур краще почуваються саме при поливі прохолодною водою. Бульби картоплі, наприклад краще формуються при температурі ґрунту не вище 20 градусів. Кореневій системі більшості популярних городніх культур потрібна температура землі 15 градусів. І якщо тепла вода підвищить температуру ґрунту, це безумовно відобразиться на розвитку рослини.

Але дуже важливо пам'ятати, що крижаною водою, так само як і перегрітою (близько 30-40 градусів) поливати рослини не можна.

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...

Не будете більше прокидатися вночі, щоб поїсти: Причини "нічного апетиту" і що робити

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:58

Звичка їсти вночі притаманна великій кількості людей. На жаль, вона несе шкоду для здоров'я. Чому апетит приходить вночі і як позбутися синдрому "нічної їжі", передають Патріоти України. Через такий збій у режимі харчування можуть розвиватися різномані...