А ви це знали? Чому помідори не можна вирощувати поруч із огірками

Огірки та помідори є одними із найпопулярніших городніх культур, тому знайти їх можна майже на будь-якому городі. Однак досвідчений дачник ніколи не посадить ці овочі поруч один з одним, передають Патріоти України.

Подробиці

Справа в тому, що у цих рослин абсолютно різні вимоги до умов вирощування. І якщо томати та огірки стануть «сусідами», то городник у кращому разі втратить урожай одного з овочів, а в гіршому – зіткнеться із серйозним падінням урожайності обох культур.

Розберемося в конкретних причинах небажаності «сусідства» популярних рослин.
Різні вимоги до освітленості ділянки Томати люблять яскраве сонце. А ось для огірків часте потрапляння сонячних променів може становити небезпеку.

Тому городні культури не можуть бути поруч один з одним: для томатів треба підібрати добре освітлену ділянку, а ось для представника сімейства Гарбузові більше підійде місце в півтіні.

Томати добре справляються з нестачею вологи. А от огірки, навпаки, не продемонструють високу врожайність при дефіциті води.

Добре зволожений ґрунт безпосередньо впливає на смак овочів. Велика кількість води робить помідори несмачними, а огірки – ароматними і хрусткими. Таким чином, пасльонові не потребують частого поливу, а от гарбузові доводиться поливати регулярно і рясно.

Як зробити, щоб на чашці не утворювався чайний наліт - три маловідомі хитрощі

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:10

Час від часу посуд потрібно не просто перемивати, а прямо-таки "реанімувати". Частіше всього це трапляється у господинь, які полюбляють білі тарілки, бо ті з часом жовтіють навіть при правильному догляді, передають Патріоти України. Впоратися з такою п...

Копійчане добриво для орхідей з інгредієнтів, які є на кожній кухні - будуть рости як на дріжджах!

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:45

Мало хто знає, що приготувати дієве добриво для орхідей можна з простих інгредієнтів, які є на кожній кухні, передають Патріоти України. Таке добриво для орхідей допоможе квітці виглядати здоровою, рости і навіть квітнути. А ще збагатить рослину всіма ...