
Масова помилка - постійно змахувати застосунки з багатозадачності, сподіваючись зекономити заряд. Навіть Apple пояснює, що це не подовжує автономність, а інколи навіть погіршує ситуацію. Про це пише The Sun, передають Патріоти України.
Багато власників iPhone щодня примусово закривають застосунки, вважаючи, що так телефон працюватиме довше. Однак Apple прямо зазначає, що зазвичай немає причин закривати застосунок. Наприклад, це не економить заряд батареї і закривати його потрібно лише якщо він не відповідає.
Після перемикання на іншу програму попередня переходить у "призупинений" стан: вона не активна й не споживає системні ресурси. Примусове завершення, навпаки, змушує її запускатися з нуля — це повільніше й енергозатратніше.
Щоб перевірити, що насправді розряджає батарею:
В меню буде видно список застосунків у порядку їхнього впливу на заряд. Якщо серед "важких" є ті, без яких ви спокійно обійдетеся, їх можна видалити. Або вимкніть для них "Оновлення контенту у фоні" (проте майте на увазі, що це може погіршити роботу деяких функцій, як-от сповіщення електронної пошти).
З часом літій-іонні батареї деградують: після великої кількості циклів заряд-розряд вони тримають менше. Перейдіть у "Налаштування" — "Акумулятор" — "Стан акумулятора", щоб побачити, наскільки знизилась максимальна місткість. Нормальним орієнтиром вважають близько 80% від нової місткості приблизно через два роки або близько 500 повних циклів. Виправити це можна лише заміною батареї.
Полуниця — одна з найулюбленіших літніх ягід, але водночас і одна з тих, що найчастіше піддаються обробці для збереження товарного вигляду під час транспортування та продажу. Через це покупці все частіше намагаються обрати не лише смачну, а й максималь...
Для мільйонів людей ранок починається з чашки кави. Проте суперечки про те, який напій корисніший — чорна кава чи еспресо — не вщухають роками. Фахівці пояснили, чим вони відрізняються та який із них містить більше кофеїну й корисних речовин, передають...