А ви це знали? Чи можна залишати смартфон заряджатися всю ніч

Існує думка, що звичка залишати телефон на зарядці на всю ніч негативно впливає на акумулятор. Пояснюємо, чи дійсно нічна зарядка шкідлива для батареї смартфона, передають Патріоти України.

Як нічна зарядка впливає на смартфон

У сучасних смартфонах виробники, зазвичай, встановлюють спеціальний захист від перезарядження акумулятора. Тому з гаджетом нічого не трапиться, якщо час від часу залишати його на зарядці на всю ніч.

Однак постійно краще все-таки так не робити. Фахівці вважають, що регулярна зарядка до 100-відсоткового рівня в перспективі може негативно позначитися на ємності акумулятора. Оптимальним варіантом, на думку фахівців, є зарядка до 80-відсоткового рівня. Також експерти радять не допускати зниження рівня заряду нижче 30 %.

Шерсть збирається за секунди: Лайфхак для всіх, у кого мешкають коти в будинку

понеділок, 3 жовтень 2022, 12:09

Щасливі власники домашніх вихованців знають, що вони приносять у будинок не тільки радість, а й плями та дуже багато шерсті. Котяча шерсть в оселі може покривати меблі та підлогу. Прибирати її щоразу - ще те завдання. Полегшити цю проблему допоможе оди...

Що ви першим побачили на картинці, розповість, наскільки ви вірна людина

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:07

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично сто відсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше ...