А ви це знали? Чи потрібно закривати дверцята пральної машини після прання

Багато господинь запевняють, що дверцята пральної машинки повинні бути відкриті, щоб барабан не накопичував в собі затхлий запах, передають Патріоти України.

Однак сучасна техніка оснащена вентиляцією, яка дозволяє тримати дверцята закритими. Крім того, відкриті дверцята можуть привести до несправності, про які ми розповімо.

Провисання дверцят може виникнути через те, що вони досить важкі. Петлі, які скріплюють дверцята з корпусом зроблені з алюмінію. Тому якщо довго тримати люк пральної машинки відкритим він починає провисати.

Провисання тягне за собою наступну проблему. Здатність машинки блокувати люк і засувки можуть порушитися. Також може деформуватися і ущільнювач завантажувального люка.

Щоб провітрювати барабан пральної машинки, необов'язково весь час тримати дверцята відкритими. Запах може з'явитися навіть у відкритому люку. Це пов'язано з тим, що у відкритому стані мийні засоби висихають разом із забрудненнями бака і барабана, в результаті чого з'являється запах затхлості.

Також потрібно закривати і машинки з вертикальним завантаженням, так як в порожнистій кришці за час прання накопичується конденсат. Якщо кришка буде відкрита, то волога потрапить на петлі, в результаті чого відбудеться корозія пружин.

Психологічний тест: Тварина, яку ви побачите першою, розкриє вашу внутрішню силу

середа, 27 вересень 2023, 14:07

Наша внутрішня сила виходить на передній план у складних ситуаціях, коли доля змушує нас розкрити всю силу нашої душі, всю нашу доброту і всю енергію, на яку ми здатні, передають Патріоти України. Тварини, яких ви бачите на зображенні, є унікальними си...

Фантастичний трюк врятує сковороду, що пригоріла - буде як нова!

середа, 27 вересень 2023, 11:12

Сковороди забруднюються не лише жиром, а й їжею, що пригоряє. Відмити поверхню в останньому випадку непросто, але за допомогою підручних засобів ви полегшите собі завдання. Врятувати сковороду, що пригоріла, допоможе один фантастичний трюк. Про ефектив...