А ви це знали? Чи шкідливий віск на яблуках і навіщо він взагалі потрібен

Можливо, багато хто помічав таку закономірність, що в супермаркетах фрукти і овочі виглядають досить барвисто і яскраво, нібито зійшли з картинки, передають Патріоти України.

Звичайно ж, в природному середовищі такі добірні продукти зустріти часом не так вже просто. Чого варті яблука, які просто світяться глянцевим блиском. У чому секрет? А секрет в тому, що ці самі яблука покривають спеціальним воском для більш презентабельного вигляду і довгого збереження продукту, щоб він не взаємодіяв зі згубним середовищем.

Але, чи небезпечний цей віск для здоров'я організму? Зовсім ні. Річ у тім, що спеціальний віск наноситься не тільки на яблука, але і на овочі, крупи і навіть цукерки. Робиться це для того, щоб під час перевезення і доставки в магазини, харчові продукти не висихали і не пом'якшувалися. Крім того, яблука ретельно промивають для видалення пилу і хімікатів, від чого частина воску знімається.

Організмом даний віск засвоюється абсолютно без проблемно. Звичайно ж, крім захисту фруктів, виробники також турбуються про товарний вигляд свого продукту, тому віск тут виконує дві функції. Адже якщо придивитися, то воскові яблучка виглядають досить красиво і вкрай апетитно.

Якщо трохи покопатися в самій технології виробництва і нанесення воску, то можна дізнатися багато цікавого, що, безсумнівно, повністю усуне будь-які побоювання. Так, наприклад, якщо поглянути на склад натуральної готової суміші, то можна буде побачити, що він складається з:

  • бджолиного воску;
  • різної смоли;
  • цукрової тростини;
  • карнаубського воску.

Такі природні компоненти абсолютно не несуть ніякої загрози для людини, тому переживати не варто. Єдине, що може виявитися шкідливим так це те, що в складі самого воску, за бажанням недобросовісних підприємців, можуть виявитися заборонені до застосування різні хімікати, вихлопні гази через перевезення та інші небезпечні компоненти. Попри те, що це трапляється вкрай рідко, ризик при цьому існує. Крім того, слід зауважити, що для продуктів, які були оброблені спеціальним воском, не передбачене використання будь-якого маркування. З цієї причини настійно рекомендується якомога ретельно вивчити продукт перед його покупкою і бути точно впевненими в тому, що ви придбали якісний товар. Як би там не було, але бути завжди застрахованими від якогось шахрайства неможливо, тому варто бути лише більш пильними і сподіватися на сумлінність виробників.

Хіти тижня. Найпростіший рецепт здобних рогаликів c повидлом з дріжджового тіста - буде дуже смачно

неділя, 5 грудень 2021, 21:00

Навіть чекати не треба, поки тісто зійде, зазначають Патріоти України. Просіваємо в миску нашу муку, в миску з борошном кидаємо дріжджі і все це змішуємо. Далі нам знадобиться велика терка. Нам потрібно натерти масло на даній тертці, і розімнути все це...

Хіти тижня. Забути, що таке "тарифний геноцид": 5 кроків для тих, хто хоче встановити сонячну електростанцію

неділя, 5 грудень 2021, 19:00

У Зеленського взяли курс підвищити плату за електроенергію для українців до європейського рівня. В цій ситуації мати власну "зелену електрику" може стати набагато вигіднішим, ніж годувати монополістів. Сьогодні вже нікого не здивуєш сонячною електроста...