
Вживання більше однієї порції червоного м'яса на тиждень може збільшити ризик розвитку діабету 2 типу. При цьому небезпека посилюється з кожною додатковою щотижневою порцією. Такого висновку дійшли вчені з Гарвардського університету, пише Express. Вчені також виявили, що ризик можна зменшити, замінивши червоне м'ясо рослинними джерелами білка, передають Патріоти України.
"Наші результати повністю підтверджують рекомендації обмежити споживання червоного м'яса. І це стосується, як переробленого, так і необробленого червоного м'яса", - зазначив доктор Сяо Гу. Встановлено, що заміна червоного м'яса здоровими джерелами білка рослинного походження, такими як овочі та горіхи, може знизити ймовірність розвитку діабету у людей на 30%.
Суперечки про те, які продукти потрібно зберігати в холодильнику, а які краще залишати за кімнатної температури, тривають уже багато років. Одні переконані, що холод подовжує свіжість майже всього, інші ж вважають, що деякі продукти через це втрачають ...
Перш ніж викидати або здавати на переробку старий Android-смартфон, варто подумати, чи не може він ще стати корисним удома. Наприклад, його можна використати як простий підсилювач Wi-Fi-сигналу для домашньої мережі, передають Патріоти України. Смартфон...