А ви це знали? Домашнє взуття людини може багато чого розповісти про її характер

Психологи розкрили зв'язок між характером людини та її домашнім взуттям, передають Патріоти України.

Так, експерти розповіли, що капці з відкритою п'ятою та закритим носом вважають за краще носити дуже організовані люди. Такий стиль демонструє високий рівень впевненості в собі і відображає невимушеність у стресові моменти, пояснили вони.

При цьому фахівці зазначили, що власники уг, в яких вони люблять ходити по дому, є прокрастинаторами. У той самий час ті, хто постійно надягає теплі подовжені шкарпетки, виявляються зразковими сім'янинами. Коли вони приходять додому, то повністю присвячують себе домашньому життю і почуваються максимально затишно.

Крім того, психологи особливо виділили туфлі на низьких підборах, оформлені помпоном, а також капці із зображенням тварин. За їх словами, у першому випадку подібне взуття призначене для перфекціоністів, які часто перекладають відповідальність на інших і віддають перевагу вишуканості замість комфорту. Що ж до других, то вони найбільше підходять емпатам. Такі люди вміють заспокоювати інших, але коли доходить справа до обговорення їхніх особистих почуттів, то виявляють у цьому обережність.

На завершення фахівці звернули увагу на капці з плоскою підошвою та відкритою п'ятою та носом. На їх думку, це взуття носять впевнені в собі люди, яких не хвилює чужа думка. Вони отримують задоволення від відчуття подиху вітерця на пальцях ніг, що з'єднує з природою.

Це справді працює! Чим обробити картоплю від шкідників перед підгортанням - ефективні народні засоби

четвер, 1 червень 2023, 14:59

Чим обробити картоплю в цей час від шкідників та хвороб - в матеріалі ТСН.u. Після того, як сходи картоплі досягнуть 15 - 20 сантиметрів висоти, зазвичай проводиться перше підгортання картоплі. Ранні сорти картоплі, які підгортати будуть вже в червні,...

Названо найшкідливіше м'ясо, яке потрібно виключити із раціону харчування

четвер, 1 червень 2023, 14:12

Не всі види м'яса можна назвати корисними для здоров'я. Названо продукти, які краще виключити з раціону харчування або хоча б мінімізувати їхнє вживання, передають Патріоти України. Доктор біологічних наук Леонід Горобець назвав найбільш дієтичне м'ясо...